reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

A ja akurat ze swoja Toska bywamy w heaton parku na spacerkach:) bo jest tam duze pole do popisu w kwesti wedrowania:)wprawdzie mamy troszke daleko ale jak nie maz nas odwozi to zawsze mozna tramwajem dojechac. A tak w ogole w ktorym szpitalu rodzilas swoja Tosienke? no i jak porod, duza sie urodziala? pozdrawiam
 
reklama
Powiem Ci szczerze Pandorka, ze Twoja Tosieńka to nie wyglada na niecale 3 kg :) tylko na calkiem sporą dziewczynke. Znalazlam fotki na mamy z UK...Super coreczka!
My tez najczesciej w Heaton Parku na spacerach...dzis tez wlasnie mielismy zamiar...pakowalam dzieci do samochodu...i lunęlo ...doslownie oberwanie chmury a teraz swieci slonce :/ Dziwna pogoda. A jeszcze wczoraj bylam tam ze znajomym karmic kaczki i bylo bardzo ladnie.
 
Witam:)Cos tu pusto ostatnio:)Moze przez ta piekna pogode. My wlasnie zbieramy sie powolutku do heaton parku:)az zal dzis nie wyjsc:)Zycze wszystkim mamuskom i bobaskom udanej soboty:)
 
Witam:)Cos tu pusto ostatnio:)Moze przez ta piekna pogode. My wlasnie zbieramy sie powolutku do heaton parku:)az zal dzis nie wyjsc:)Zycze wszystkim mamuskom i bobaskom udanej soboty:)

My zaliczyliśmy dziś dwa spacerki po HP. Jeden koło 9 rano, a kolejny po 17 ;-)

Maddusia wysłałam Ci na PW mój numer kom. odezwij się jak się będziecie w nasze rejony wybierać ;-)
 
Witam.
Ja mam takie pytanie, moze ktoras bedzie w stanie mi udzielic jakis informacji.

Jak moge usunac swoj profil na tym portalu?
Szukalam w ustawieniach i nigdzie nie ma takiej opcji.
Znalazlam gdzies tutaj posta o tym, ze trzeba napisac prywatna wiadomosc z prosba o usuniecie do administatora. Napisalam, jednak nie otrzymalam zadnej odpowiedzi :/

Dziwne, ze nie ma opcji "usun konto"... na kazdym jest taka mozliwosc, tylko nie tutaj :/
 
Witam.
Ja mam takie pytanie, moze ktoras bedzie w stanie mi udzielic jakis informacji.

Jak moge usunac swoj profil na tym portalu?
Szukalam w ustawieniach i nigdzie nie ma takiej opcji.
Znalazlam gdzies tutaj posta o tym, ze trzeba napisac prywatna wiadomosc z prosba o usuniecie do administatora. Napisalam, jednak nie otrzymalam zadnej odpowiedzi :/

Dziwne, ze nie ma opcji "usun konto"... na kazdym jest taka mozliwosc, tylko nie tutaj :/
Uciekasz od nas;)? Pandorka zapewne wie jak usunąc...jest moderatorem tutaj.
My rowniez w Heaton spedzilismy sobote...niedziele w okolicznym parku ze znajomymi...pieeeekna pogoda!!!...oby sie tylko utrzymala dluzej :)
Mam do sprzedania Moses Basket...jest praktycznie nie uzywany, jak nowy.....dodaje zdjecie...
008.jpg
Kupilam go w Mothercare - sprzedam za polowe ceny kupna 35 f. razem z podstawą.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
i znow cisza....Dziewczyny a moze by tak spotkanie mam z manchesteru??Co Wy na to? ja chetnie poznam osobiscie rodaczki:)zawsze milo by bylo miec kogos do plotek przy kawie:)
 
reklama
Do góry