reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

reklama
moja jak u nas byla akurat jak bralismy cywilny slub. Pomogla w szykowaniu przyjecia razem z ciotka meza, ale ile bylo potem gadania i ile trzeba bylo dziekowac jakby conajmniej mi milion funtow daly heheh. Ja to nie wiem co z tymi tesciowymi:) Moja mama to o co by jej nie poprosil to zrobi, a nawet nie trzeba prosic. Byla u mnie ponad 2 miesiace przyleciala przed urodzeniem Tosi. Alez to byla swietna pomoc. Caly mam zamrazalnik obiadkow hehe:)

ale jeszcze lepsza jest siostra meza:)W wakacje bylismy na urlopie ja bylam w poczatkach ciazy. A oni akurat mieli generalny remont w domu, no i miala pretensje czemu ja nie pomagam sprzatac:) Mialam moze gruz wynosic i okna szorowac, jak co chwila wymiotowalam, prawie nic nie jadlam a do tego upal mnie wykanczal:) ludzie maja tupet:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A ja troche z innej beczki :)

Wiecie moze gdzie sa jakies bawialnie dla dzieci, gdzie moznaby bylo wyprawic urodzinki dla corki? W czerwcu konczy 3 latka. Chcialam jej zrobic cos takiego typowego dla niej i kolegow, kolezanek :p
Macie moze jakies pomysly?
 
Do góry