reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

szwy mam rozpuszczalne i mam nadzieje że już niedługo mi znikną i będzie ok :tak:
niestety moja mama nie może przyjechać , to starsza osoba i dość schorowana i byłby problem z samolotem a z drugiej strony nie chce jej narażać na podróż autobusem 3 dni , na szczęście do stycznia mam tutaj teściową i co prawda marne to dla mnie pocieszenie bo chociaż bardzo ją lubię to jednak to nie moja mama
przykro mi z powodu Twojej mamy , to bardzo przykre
dobrze że masz siostrę i zawsze możesz na nią liczyć :tak: ,
tutaj jest rodzina mojego męża więc zawsze mam się do kogo zwrócić o pomoc
idę się kąpać i lulu bo mały się pewnie obudzi niedługo a jutro idziemy do laryngologa na podcięcie wędzidełka języka , nie wiem jak przeżyje płacz mojego dzięciątka :-( może nie powale lekarza ;-)
 
reklama
Tez sie przylacze z Gratulacjami! I tak jak wszystkie radza odpoczywac jak tylko Maluszek spi. I to jest bardzo dobre, ze maz ci pomaga bo sie przez to blizsza wiez miedzy nimi zawiaze.Bo ty malenstwo przez 9 miesiecy nosilas wiec z toba wiez to naturalne.A poza tym kazdy tata moze byc dumny nawet ze zwyklej zmiany pieluchy!A co do placzu takiego Malenstwa, to fakt az serce potrafi sie pokroic a ze jeszcze hormony dzialaja wiec kazda swiezo upieczona mama jest zdolna "do wszystkiego"
;-)
 
gratuluje Aniu, synek sliczny :), ja odliczam czas az moja kruszybke bede trzymala w ramionach :)

powodzenia zycze
dziękuje :-)
nie dziwie się ja też się nie mogłam doczekać i cieszę się że już go mam :-) to cudowne uczucie zajmować się takim maleństwem , chociaż nie powiem strachu troche też jest ale miłość wygrywa ;-)

jesteśmy już po wizycie u laryngologa szybciutko poszło , Kubuś nawet nie zdążył zapłakać jak już było po wszystkim :tak:
 
Ania no widzisz a tak się bałaś że będzie płacz,a tu taki dzielny chłopczyk ci się trafił :tak:
Asia nawet się nie obejrzysz jak będziesz z Lenką w domu,fakt ze ta końcówka to się dłuuuuuużyyyyy:eek:
A u nas na dobre raczkowanie,normalnie wariacja upilnować jej nie idzie wszędzie lezie,wszystko łapie i jeszcze podciąga się do stania zwłaszcza o taki niski stolik aż strach patrzeć mam wrażenie że sobie zęby powybija :crazy:
Cieplutko u nas dzisiaj było,po śniegu zostało już tylko wspomnienie(i zdjęcie:-)) więc byłam z dzieciakami na długim spacerze
 
Witam:-)
Wczoraj cały dzień byłam zaganiana,bylismy z dzieciakami w szpitalu na badaniach i u specjalistów i miło się rozczarowałam lekarz super,pobieranie krwi fachowe jedym słowem jestem zadowolona :tak:połaziliśmy trochę po miescie tak przy okazji,zaliczyliśmy Mc donalda,syn by nie przepóscił :-D
Na a dzisiaj jade :-p:-p:-pcieszę się jak głupia tylko jeszcze się nie spakowałam ha ha ja jak zwykle na ostatnia chwile ale tak już mam :-) jak się wyprowadzałąm tu to też pakowałam sie w dniu wyjazdu a przeciez było tego duuuużo
Nocki mamy znowu kiepskie,moze w Pl cos sie zmieni
Chcę wziąć neta z playa tylko własnie laptop nam padł tzn.twardy dysk ale będziemy wymieniać więc postaram się zaglądać :tak:
Dalej nie moge zajżeć do was tam:-:)-:)-(
 
Witajcie dziewczyny czy moge do Was dołączyć ????
Załuje ze Was tak puzno znalazłam a na BB jestem juz dość długo.
Ciesze sie ze tu jestem bede mogła sie jeszcze paru zeczy dowiedziec o porodzie tutaj o opiece poprostu tego czego niewiem do końca.
Jestem z Kristiansand i własnie dziś suwaczek pokazał 35 tydzien czy jest któraś z Was w podobnym terminie??
 
Manilka spokojnej podrozy :-) no i zagladaj do nas :tak:
*nie wiem czemu nie mozesz , naprawimy :tak:*
Aga Asia Sm jest kolo Twojego tygodnia :tak:
no u nas wczoraj male komplikacje ale juz jest ok .
ze s;uzba zdorwia przygotuj sie Aga ze raz jest cud miod a raz olweka , no ale mi si ewydaje ze musismy sie nauczyc cierpliwosci czasem :zawstydzona/y: taka jakas nasza narodowa cecha
ale jezeli chodzi i opieke w szpitalu i warunki szpitalne na porodowce czy polozniczym to bajka , takie warunki sa w PL w prywatnych klinikach albo w nowych szpitalach :tak:, jak bedziesz miala czas poczytaj pare stron wczesniejszych :tak: duuuzo tam jest tego bo w zeszlym roku od maja do listopada zawsze ktos rodzil :tak: bylo Nas 6 ciezarowek :-D
 
Marta - zobacz jak to szybko zlecialo. Ja nawet nie pamietam ze az tak duzo nas bylo:-p

i popieram Marte, tylko ze jesli stron bedzie duzo do czytania a was cos ciekawi, to pytajcie, my wielorodki:-D:-D:-D:-D podzielimy sie wiedza:-)

aaaaaaaaaa i ciezarne rodzace tutaj po raz pierwszy, prosze sie upewnic co do swojej szyjki macicy, ja bylam na ciezki porodzie z sasiadka, ktora miala komplikacje i to powazne oraz ciagna sie do dzisiaj. Lekarz powinien sprawdzic czy szyjka nie jest za ciasna!!! nawet jesli to badanie odbedzie sie juz w szpitalu to upierajcie sie przy tym, takze nawet jesli beda chcieli was odeslac do domu!! Odeslanie do domu nie jest w sobie takie zle jak brzmi, bo latwiej w domu przeczekac czasem nawet i kilka dobrych godzin niz w szpitalu, bo sie dluzy no i u siebie to u siebie,,,,,,,,,,,,,, ale badanie musi byc, zeby uniknac pekniecia szyjki. W tym przypadku lepsza jest cesarka - wierzcie mi!!
 
reklama
witam po krótkiej przerwie
mam za sobą ciężką noc :-( mały po raz pierwszy dostał kolki i nie spaliśmy z mężem całą noc tylko nosiliśmy na zmianę i lulaliśmy i masowaliśmy brzuszek i robiliśmy wszystko co w naszej mocy żeby mu pomóc ale to było bardzo trudne
orientujecie się czy mają tutaj w aptece coś na kolkę?? bo mama mi wyśle w paczce herbatkę z koperku ale zanim to dojdzie to może być ciężko, chociaż mam nadzieje że to się już nie powtórzy :tak:
miłego wieczoru
 
Do góry