reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
10zuwpv.jpg

 
no to super, w koncu sie wysypiasz ;-),
ja uwielbiam placki ale nie nawidze trzec bo wtedy mam po paznokciach i czasem po palcach :sorry:
no u mnie natala z goraczka i dzwonili z przedszkola zeby ja zabrac , i teraz spi, pewnie trzydniowka albo jutro przejdzie :tak:
 
Marta mój syn mi tak gorączkował bez sensu albo przechodził kilka razy trzydniówkę albo ja nie wiem po za gorączką nic mu nie było,no i zawsze chorował mi wtedy kiedy nie można było iść do przychodni w święta,niedziele,soboty ale na całe szczęście wyrósł już z tego:-)
 
no dzieci zawsze sobie wybieraja terminy dziwne ale ja si eciesze ze w weekend bo wtedy nie traci dnia w przedszkolu :tak:
i jak tam placki zeimnaiczane ?
ja zaraz bede robic placka na jutro dla gosci no i od razu upieke biszkopt na nie dziele bo idziemy do przedszkola bo jest "lysfest" i mikolaj bedzie wiec nawte jakbedzie chora to pojdziemy :tak: zreszta przedszkole mam 5 min od domu :-D
milego wieczorku i wszystkim Baska Basienka Najlepszego :-)
 
Maniulka od tego weekendu az do wigilli w kazda niedziel sa sklepy pootwierane :tak: takze zorientuj sie i na zakupki razem mozecie wyskoczyc ;-)
no palce najgorsze po tarce :cool2:
 
Witam:-)
Marta no widzi ale mnie tu oświeciłaś,daleko niema więc przejechać się można jak nie to zaliczymy spacer po miasteczku,może jakiś Mikołaj by był :-)
Kupiłam wczoraj córci strój Mikołajki fajną sukienkę z czapką mam plan zrobić jej parę fotek u fotografa,ale to już jak pojadę do Pl,kupiłam tez dzieciakom prezenty na jutro na Mikołaja generalnie wczesniej myslałam o słodyczach tylko ale przecież małej nie dam łakoci a jak ona dostała by cos to mały był by smutny ze on nie dostał nic tylko słodycze,więc on dostanie mikroskop z luneta a mała gadającego teletubisia ona uwielbbia tubisie :-)
Ciekawe czy Ania już w domu z synkiem pewnie tak :tak:
 
reklama
hello nareszcie w domku :-) w szpitalu warunki super ale co dom to dom , Kubuś póki co śpi więc mam chwileczkę chociaż sama padam i muszę chociaż z pół godzinki się zdrzemnąć
słuchajcie takiego porodu to nikomu nie życze :-( po prostu koszmar , całe szczęście skończył się szczęśliwie i wszyscy jesteśmy zdrowi
generalnie miałam skurcze parte i rozwarcie na 8cm , które po kilku godzinach przeszło w 9cm i nie chciało ruszyć , dlatego położna postanowiła mnie naciąć czego raczej nie praktykują i wezwała ginekologa , przy ostatnim partym wyciągneli małego pompką więc ma delikatnie naciągniętą skórę na czubku głowy ale to zejdzie :tak: a najważniejsze dostał 10 w skali apgar :-) więc dla mnie to najważniejsze , jest zdrowy
miłego weekendu :-)
 
Do góry