reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

AsiaSm- ja dodawalam troche cytryny ale wtedy byl kwasniejszy a ja chcialam taki bialy a nawet smietanowy, taki twarozek. No i ja robie tak

z tym ze ja mam dostep do swiezego mleka moze to cos zmienia.. a wiec do mleka wlanego do miski, dolewam surmelk i odstawiam w cieple miejce. Jak sie zsiadzie to podgrzewam ale tylko tak zeby bylo mocno cieple (jak wlozysz palec i jest goraco tzn. okolo 60 stopni) to zdejmuje z kuchni. Miesza sie lekko i tez widac ze sie scina. Odstawiam zeby tak ostyglo bo wtedy jest wilgotnieszy gdy napecznieje i wtedy przelewam przez pieluche,

Maniulka - ja robilam tydzien temu, ale sie napchalam:tak: 2 dni jedlismy:-D
 
reklama
agathe82 no jak bym wiedziała o tych pierogach to bym tam do ciebie jakiegoś gołębia pocztowego wysłała z woreczkiem na pierożki :-)
Dzisiaj robię krokiety z serem i pieczarkami:-)z barszczykiem czerwonym mniam

A u mnie biało w nocy śnieg zaczął padać i tak sobie prószy,chłopaki byli już porzucać się śnieżkami planowali zrobic bałwana ale wyszedł im tylko kopiec kreta:-D:-D:-D
Córka śpi ale jak wstanie koniecznie musimy iść na spacerek,śniegu jeszcze ie widziała :-)szkoda że sanki w Pl:-(
 
nareszcie coś się zaczyna dziać :tak: mam skurcze , co prawda jeszcze nieregularne ale są i czop mi odszedł :-)
póki co na oddział nie dzwonimy bo nie mam regularnie skurczy ale o 13-tej mam wizytę u położnej to powinnam wiedzieć coś więcej ;-)
trzymajcie kciuki:tak:
 
AniaSm trzyma kciuki:-)wracaj do as już z maluszkiem :tak:
A u mnie pieknie biało,śnieżek co jakis czas prószy,jade dzisiaj po saneczki dla dzieciaków:-)
Po za tym mega nie wyspana moje dziecko postanowiło od 2 w nocy nie spać,zasnęła dopiero rano po 8 pospała dwie godziny i teraz szaleje jezu kiedy to się skończy:crazy:
 
Ania i jak ? urodzisz dzisiaj :-) a jak nie to pewnie w nocy :tak::-)
powodzenia
Maniula kurcze wykonczysz sie :no:, ja proponuje nie brac jej na rece, jak wstanie poloz ja spowrotem do lozeczka i tak poki sie uspokoi i zrozumie ze noc jest do spania i ze sie nie bierze na rece i najgorzej bedzie przez pierwsze 2/3 noce poznije juz bedzie coraz lepiej , ja tak robilam z moja bo sie budziala co 3 godz i stwierdzilam "koniec"
 
Marta najgorsze to jest to że nie moge tak zrobić mieszkamy na piętrze pod nami chłopaki i nad nami oni rano wstają do pracy,dom drewniany więc wszystko tak niesie że szok:szok::szok::szok:nie wspomnę o tym że mąż i syn też rano wstają
Ciekawe jak tam Ania czy cos ruszyło a może już jest szczęsliwa mamusią :-)
 
bedzie dobrze :tak: nie denerwuj si eteraz tylko spokojei oddychaj i czekaj :tak: ja jak mialam co 4 min to pojechalam do szpitala ale wzcesniej oczywiscie 3 telefony byly i za 3 razem dopiero pozwolili mi przyjechac :tak:
spokojne slurcze bede silniejsze :tak::-)
moze Ciebei na kibelek pedzic a to normalne, bierz cieply prysznic i relaksuj si epoki mozesz :-):tak:
no i powodzenia :happy:
 
zgadzam sie w 100% z Marta, relaksuj sie i zbieraj sily poki mozesz, bo sie przydadza. Tego nie da sie zatrzymac na przerwe;-)

Ja tez mialam miec wywolywany w piatek a mala sie urodzila sama w srode, widze ze Twoj maluszek tez jednak zdecyduje sie wyjsc sam, bez niczyjej pomocy;-)
 
reklama
no to Ania juz sie pewnie cieszy z Malenstwem :-):-):-)
a jak u Was dzien?
u mnie dzisja pierwszy raz popruszyl snieg, ale tylko 5 min :-D
milego dnia :happy:
 
Do góry