reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Witam wszystkie mamy
ticker.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na całe szczęście nie wiem o czym piszecie i nie zabiorę głosu w dyskusji a jedyny suplement wspomagający odchudzanie jaki brałam to chrom,który podobno nie szkodzi ale i nie pomaga :-)


ja giedys tez i jedyne co pamietam przy braniu chromu to biegunka
ale nie tylko preparaty bez recepty są szkodliwe

dzien dobry
 
hej hej dziewczyny ! jak tam wiosna na was wpływa? bo z nas po prostu wypływa:D wszyscy mamy potworny katar i na słońce patrzymy jedynie przez okno.
 
Dorotko ja z pytaniem do Ciebie ile kanałów ma ósemka.....zbankrutuje przez moje zębole....myślałam, że na jedne wizycie się skończy a tu lipa...jutro znowu idę....





co do suplementów....ja witaminy czasem łykam, ale belisse na włoski dobra sprawa.... ale odchudzających rzeczy nigdy.....sprawdzony mam patent, że jak chce się mocno słodyczy wystarczy pobrać magnez przez tydzień :-)
 
Witam mamuśki z Radomia :-)
Bardzo długo nie zaglądałam na ten wątek i jak dzisiaj weszłam to się zdziwiłam, że on tak kwitnie :-).
W takim razie jeśli mnie przyjmiecie do swojego grona z chęcią dołączę do RADOMIANEK ;-)
hmmm to może się przedstwię


Mam na imię Anka , jestem z Ustronia i jestem szczęśliwą mamuśką Damiana ( 5,5 roku )
i Miłosza ( 4,5mc ).Obecnie na urlopie macierzyńskim :-D

Pozdrawiam wszystkie mamy !
 
Najszczęśliwsza...
Dmia 24 marca 2010 roku po tej stronie brzuszka pojawił się mój cudowny synek - Patryk. W chwili narodzin ważył 3430 i mierzył 56 cm. Dostał 10 ptk. Ja rodziłam przez cc.

Jak znajdę chwilkę to się rozpiszę.
Pozdrawiam,
 
ula no to przyjmij ode mnie ogromne gratulacje!!!!taka piekna data... moja ulubiona:tak:dwa lata wcześniej ja urodziłam moje drugie szczęście;-)zdrówka dla was obojga!święta wam się zapowiadaja bardzo radośnie:-)
 
Hej.
Ula Gratulejszyn.:tak::-) Czekamy na pikantne szczegóły.;-)
Anka.G witaj.:-)

Kobietki ucichły, chyba zapracowane przed świętami....;-)
 
reklama
Witam!
Ula21 GRATULACJĘ!!!!
Anka.G- ja też mieszkam na ustroniu na Sandomierskiej.
Padam już jeszcze dwa okna, kuchnia, łazienka, powiesić pranie, umyć głowę itp....., itd. Mała u mamy zostaławięc muszę wykorzystać ten czas. Zaraz padnę od samiutkiego rana sprzątam- tak nie lubię myć okien.
Cóż trzeba iść dalej robić porządki. MIŁEGO DZIONKA WSZYSTKIM ŻYCZĘ!
 
Do góry