reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Doris moja droga wierz mi ze wzloty i upadki są w kazdym związku i nie od paradamy mamy powiedzienie '' o jak w starym dobrym małżeństwie'' ........:tak: głowa do góry ;-)
 
reklama
pusto , cicho....każdy zajęty zalatany , w Polsce zaczeła się jesień na dobre , przytłącza pogoda , całe dni pracy i biegu i inne sprawy , dziewczyny życze przetrwania w jak najmilszy sposób nudnych, deszczowych dni .. w poniedziałek jadę do Warszawy mam już wszystko co potrzebne na zaproszenie , może będzie ok , choć jakoś się martwię hmm uda się czy nie ..... a i Aykut się przestał odzywać hmmm nie wiem co się z nim dzieje hmm dziwne naprawde dziwne :confused: hakkari hmmm ......
 
Aureola, bedziesz wyrabiac zaproszenie w Warszawie? Mam nadzieje, ze zdajesz sobie sprawe z kolejek, jakie sa w tym urzedzie? Bedziesz musiala sie uzbroic w cierpliwosc, a najlepiej pojechac bardzo wczesnie rano..Trzymam kciuki zeby udalo Ci sie wszystko zalatwic. Jezeli bedziesz miala przy sobie wszystkie niezbedne dokumenty, to rowno za 2 tygodnie zaproszenie bedzie gotowe :-)
Aykut pewnie zajety treningami i moze nie ma czasu na siedzenie w kafejce internetowej. Zobaczysz, napewno wkrotce sie odezwie :-)
 
jesli nie w warszawie powiedziano mi ze jak złoże w radomiu bede czekac miesiąc a nawet dwa bo oni wysyłaja do Warszawy i tak , tak tam pani mi dopradzila , żebym jechala bezposrednio w warszawie , hmmm treningi sa 2 rady dziennie , wiem ze maja tam przez dwa dni ostatnie problem z elektrycznościa , ale nie odpowieda na sms moje , hmmmmmmmmmmm wiem że moze mieć pustą karte hmmm dobra koniec z myślami
 
aureola powodzenia z wiza i papierami niech to juz wszystko bedzie za wami.

Doris nie lam sie. w kazdym zwiazku sa wzloty i upadki, zwlaszcza kiedy jest sie na odleglosc, chociaz w naszym przypadku rozstanie ma wplyw pozytywny na nasz zwiazek. zapewne dlatego, ze obydwoje raczej siedzimy w domu, jako ze biznes sie sam kreci, Yildiray pracuje tylko jak daje pracownikom wolne, jakies 2 dni w tygodniu, a reszte spedzamy razem, czasem moze to czlowieka przytloczyc. tak, ze z ulga obydwoje podchodzimy do rozstan na krotko, zawsze wtedy mozemy sie za soba stesknic. Yildiraya nie ma juz ponad 2 tygodnie i ja tesknie okropnie, ale wraca juz w sobote, nie moge sie doczekac, dzieci zreszta tez.
tak poza tym Doris to masz racje, to chyba jesienna depresja, mnie tez dopadlo. zalapalam jakas chandrę i nic mi sie nie chce, no a tu nie ma zmiluj sie bo dwoje dzieci w domu.
nic pozdrawiam wszystkich
 
Wieki mnie tu nie bylo!!!

Alez nowych twarzy:) Witam wszystkie dziewczynki!!!

Moj bombel polkrwi Turczynka ma juz rok i 8 mies, jest kochana i przemadra:)

choc malutka- 10,5 kg, 80 cm:)

Pozdrawiamy cieplo!!!!
 
Anusia - gratulacje skarbu , przesłodka :-) a moje szcęście jest juz takie -----------17 tydzień --
Linie życia, serca i głowy pojawiają się na wewnętrznej stronie dłoni. Na palcach powstają poduszeczki dotykowe, a na nich linie papilarne - niezbity dowód własnej tożsamości.

Serce przepompowuje dziennie około 30 litrów krwi. Bije dwukrotnie szybciej niż serce matki i można je już usłyszeć przez słuchawkę. Szpik kostny rozpoczyna produkcję krwinek.

U dziewczynek pod wpływem hormonów tworzą się jajowody, macica, pochwa i wargi sromowe.

Dziecko waży już 100 g, czyli niemal tyle, ile twoja dłoń.
 
Leyla masz racje - wspolne przebywanie ze soba non stop tez nie jest najlepsze. Jednak czlowiek musi czasem troche odpoczac od tej drugiej osoby i moc zatesknic. Chociazby przez pol dnia :-) . Choc nie ukrywam, ze ja akurat w tej chwili wolalabym taka opcje, niz bycie tyle czasu na odleglosc. Jak widac punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia :-).

Aureola - jak widac dzidzia rosnie i nim sie obejrzysz bedziesz ja juz tulic w ramionach. Jak sie czujesz? Pewnie juz brzuszek troche urosl co? Ja w tej chwili jestem na biezaco jesli chodzi o ciaze i rozwoj - moja przyjaciolka, siostra i kolezanka w pracy sa w ciazy :-). Coraz czesciej lapie sie tez na tym, ze chyba sama tez moglabym miec taka dzidzie..Poki co staram sie jeszcze odsuwac te mysl od siebie z roznych wzgledow, ale jednak gdzies to w mojej glowie siedzi i coraz intensywniej sie odzywa. Jak tam Aykut? odezwal sie?
 
hahah Doris moja droga ja jest prawie w połowie a mam do przodu 9 kg , jak zaszłąm w ciąze odstawiałm djete i fajki haha no i to widać po mnie teraz hahahaha ale damy rade damy
 
reklama
Pytam, bo z tymi brzuszkami to roznie bywa :-) Moje trzy znajome "ciezarowki" sa praktycznie na tym samym etapie, a kazda wyglada zupelnie inaczej :-) jedna brzuszek jak w 7 miesiacu, druga taki w normie, a trzecia wogole nie ma :-):-) Takze nie ma tutaj reguly :-D
 
Do góry