reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

dokladnie tak , jak to lekarz mi mówił kazda ciaza inna tak jak i inny kazdy organizm , ja mam9 kg do przodu , brzuch też mam ale hmmm o du... i udach nie wspomne hahahaha , ale to nic , dam rade sobie z tm potem po ciaży
 
reklama
rozmowa koleżanek w mopjej pracy[ forma żartu] -----------ja ze swojego okna widze las - mówi 1 - a ty co widzisz ze swojego -pyta 2 - 3 odpowiada - ona tez widzi las - na co wtraca 2- jakies drzewa widze ale to nie las - na to 3 - jak to nie las jak masz w ogródku 2 choinki a to prawie jak las - odpowiada 2 - nie pamietasz prawie robi wielką różnice , dwie choinki to las hmm to tak jak byś zobaczyła wróbla i powiedziałą ze on prawie jak bocia no nie??? przeciez i to ptok i to !!!!!!!!!!!!!!! ----------------------------------- i uśmiałyśmy sie do łez ...................................:-D
 
aureola nie przejmuj sie kilogramami, ja w obydwu ciazach przytylam po rowne 20kg, nie wie czemu ale mi tez ajpierw szlo w biodra i w nogi, zanim eszcze brzuch bylo na dobrze widac. co do brzucha to najwiecej rosnie pod koniec ciazy, wtedy dziecko najintensywniej przybiera na wadze, obrasta w tluszczyk.
ja po dwoch ciazach nadal probuje powrocic do mojej wagi sprzed, niestety latwe to nie jest. dalej mam jakies 15kg do przodu.
jezeli chodzi o dzieciaczki to ja zaczynam dojrzewac do mysli o kolejnym, jak widze te wszystkie bobaski to az mi serce sciska,takie to slodkie. nie wiem jednak czy sie zdecyduje, jakos zaraz strach mnie nachodzi i przed kolejna ciaza, dodatkowymi kilogramami, porodem no i bycie tu w angli zdana wylacznie na siebie jezeli chodi o kompletna opieke nad dziecmi, bo na Yildiraya w tym kierunku za bardzo liczyc nie moge, owszem wezmie je na spacer, czasem wykapie, ale karmienie, przewijanie i setki innych rzeczy to juz ja, niestety.
 
no ciekawa jestm mój Aykut zapewnia że edzie robił wszystko hmmmm ciekawe ciekawe , łącznie z przewijaniem i całą reszta , nawet powiedział że nie musze życia zmieniać i w weekend moge chodzić na mój taniec a on bedzie z dzieckiem hmmmm zobaczymy zobaczymy hahahaa nie przejmuje sie tłuszczykiem , wczoraj powiedziałam kolezance że miałam tyle latek zabawy i rozrywki ż eteraz czeas postu i spania siedzenia w domu , przezyjemy ale za to cel jaki sczytny , nowy czlowiek na świecie hahahahaha
 
Hej dziewczyny, jestem znowu dolatująca na forum:-) dziś muszę troche popracować na komputerze , więc korzystam z okazji , że jestem u rodziców. mały bardzo sie cieszy, stęsknił sie na dziadkami- w końcu aż 4 lata tutaj z nimi mieszkał. Ale w nowym donku tez mu sie bardzo podoba, ma swój pokoik i może sobie tam bałaganic do woli:-) W sumie to on i tak często tutaj przebywa po przedszkoklu bo ja jestem jeszcze wtedy na uczlelni a Ali w pracy, więc rodzice go odbierają. Ale dzis to będzie tutaj pól dnia......
A tak to u nas nic nowego, nic sie ciekawego nie dzieje.
Mam pytanie do tych z was , które sa z Warszawy- czy miałybyscie może możliwość wypozyczenia książek anglojęzycznych z jakiejs dobrej biblioteki? Potrzebne mi jest kilka tytułow odnośnie pisnai pracy dyplomowej. mam przydzielony temat o motywach travel, traveling in literature. Do pierwszego rosdziału potrzebne mi sa jakies teoretyczne ksiązki a resztze to już napisze na podstawie powieści. Więc mam pytanie czy mogłybyscie mi jakoś pomóc w skombinowaniu książek o podobnej tematyce ( przesłałabym pieniązki za ksero). Byłabym bardzo ale to bardzo wdzięczna. Mi samej nie pozostaje nic innego jak zakup książek- co jesy bardzo drogie bo z zagranicy sa sprowadzane albo wybrac sie do Wrocławia do Biblioteki Ossolińskich- na co nie moge obie pozwolic z braku mozliwosci czasowych. Dlatego bardzio prosze was o pomoc, w dużych miastach jest łatwiej z takimi ksiązkami.Bemol, wiem , ze twoja córka studiowała angielski więc może udałoby sie wam cos znależć???Będę wdzięczna za każdą pomoc od każdej z was.
 
karolcia w poniedziałek mnie nie ma w pracy ,jade do urzedu ale we wtorek bede obok mojej pracy jest szkoła dość dobra j. angielskiego , ucza tam moje kolezanki , zapytam je
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Ojjj Gosia ja tez wczoraj plakalam z tesknoty....
idzie poprostu zwariowac z tesknoty....
Jak chcesz moge poprosic Serdara zeby on mi cos wymyslil i ci napisze dobrze?
A tak wogole to chyba zlapalam jakas jesienna depresje....
Okropnie sie kloce z Serdarem o wszystko....
Mam nadzieje ze przyjedzie w czwartek bo zwariuje...
Hmm wiecie co boje sie troche tego slubu jego siostry....
Nie wiem cze bede umiala sie zachowac...
wczoraj mnie poinformowal ze jego siostra ma jakas noc henny i ze powinnam zalozyc jakis ich tradycyjny stroj i ze mi tez chca maznac ta henna....
a ja nie chce.....
nie chce udawac kogos kim nie jestem.....
Nie wiem czy mnie rozumiecie.....
Nie rozumiem dlaczego powinnam zakldac jakis tardycyjny stroj jesli to nie jest w mojej tradycji i mazac moje dlonie jakas henna....
Boje sie ze Serdar zapomni mi czegos powiedziec co bedzie sie dzialo na tym weselu bo uzna ze to normalne dla mnie....
ehhh
a teraz sie poklocilismy bo od 5 dni nei rozmawialismy normlanie na msn.....
caly czas albo on na jakims glupim meczu albo ja w pracy lub na imprezie studenckiej (wreszcie jestem prawdziwa studentka)
ohh dziewczyny pomozcie.....
 
Gosia tobie już gratulowałąm aktu ale zrobie to po raz kolejny GRATULUJE i trzymam dzis kciuki za sprawy , hmm mi sie dzis nie udało pojechac wieć jestem w pracy jade jutro raniusio , Nata słucha co do ubioru hmm jesli mu tak bardzo na tym zlaerzy mozesz sie zabawiac w bal przebierańów jesli nie chesz powiedz stanowczo ze nie chesz , a co do hmm '' mazania '' henna słuchaj to miłe , te rysunki Aykut opowiadał i i chłopakowi sie maluje 1 palec , panna sie maluje wzorki an szczescie anwet jesli w to nie wierzysz , mozna sie pobawiac i poznać ich zwyczaj , ja bym bardzo chciala o czym Aykut wie , włąśnie ta noc henny przezyc hmmm
 
reklama
Karolcia słonko , dałam karteczke z twoim tematem pr. dyplomowej moim koleżanką , one maja mase książek , i jak beda milay chwilunie , zerkną co by ci bylo pomocne , one maja prace tego typu dawno za sobą i powiedziały ze postarają się w jakiś sposobik ci pomóc jeśli tylko beda w stanie ........pozdrawiam
 
Do góry