reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

pinka- super wygladasz...swietnie... pozdrawiammmmm


dziekuje;-) a tak wogole to super masz brzusio ciekawe kto w nim mieszka?

Kasia- to gratki dla małej ja tez musze sie pochwalic ze moje dziecko kilka dni temu samo usiadło na nocnik bez niczyjej pomocy;-)


hallo a gdzie reszta? jak ja jestem to was nie ma:-:)-:)-(
 
reklama
Witam po weekendzie.
U nas jest tak ze chlopaki razem sie bawia super,chyba że trwa to za długo wtedy się zaczynają schody i ja muszę im wymyslac zabawy.No ale z dnia na dzien bawia sie coraz lepiej.Czasami prze pokoj przechodzi tornado ale co tam potem sprzatamy wspolnie,no moze wspolnie bo Nati to jeszcze nie bardzo chce sprzatać.

Katarzynka s gratulacje dla Niki no szybko jej to poszło.
No tak to bywa jak sie cos chce to nie ma w sklepie polskim.

Paula a twoj synek juz do szkoly chodzi czy do przedszkola.MOj Kolin idzie do szkoły od stycznia i mnie juz boli brzuch.JA tam pewnie sie porycze pierwszego dnia pod szkołą.

Syla ja to ci chyba nie pomoge bo ja to odstawiłam zdnia na dzien. Ale ja nie mialam wogole pokarmu i ledwo co tam lecialo, wiec i problemu nie bylo zeby az tak nabrzmialy.

Małogorzatka ja jakos nawet nie mam weny do spisania listy smakolykow swiatecznych i listy zakupow.My tez spedzamy tu sami swieta,no i pewnie łezka sie zakreci w wigilie.A moj maly choinki nie przwraca ale za to podchodzi i jak szybko sciaga bombki.

Gucia0 no kasia chyba taka liste zrobila ze nie ma co pisac.ja tam bylam jeden dzien tylko wiec za duzo nie bralam mialam przygotowane w domu jakby cos,zeby maz mogł dowieźć.

Pinka co do mieszaknia to u mnie byloby to samo,jak bym zostawila ich samych.
ale u nas tez tak bylo przez pare dni mal spał chwile a potem w nocy marudził.No ale u nas to zeby bo maly ma tylko 10 i reszta sie nie chce przebic.
Fryzurka extra podoba mi sie bardzo,ja to nic szczegolnego bo sie boje krocej obciac.No i te zdjecia to juz mam jak sama sie czesalam bo po fryzjerze zapomnialam zrobic fotki.
 
pinka- teraz juz wiemy czemu tak zadko u nas bywasz..zakorzenilas sie w innym dziale ;)

Kasia- tacie kazali jechac na kontrole w czwarek, tymczasem od soboty ma takie same objawy jak wtedy kilka dni przed odklejeniem siatkowki.... :-( mieli dzis dzwonic do warszawy..normalnie koszmar.


A moja ostatnimi razy wogole odwidzialo sie jej siadac na nocnik :baffled: ale za mna do lazienki biega i krzyczy SIIIIIIIIIII
 
Izka -no super czego chcesz lepiej ci w takiej fryzurce iz w tamtych odrazu twarz pełniejsza no i kolorek gustowny miodzio;-))))))))))))))))))))

Gosia- eee tam ja juz na Poznaniu od roku pisze teraz tam tylko czesciej bywam hehe
 
iza0401- nie do przedszkola do play grup.... a do szkoly zaczyna od wrzesnia tez sie martwie bo tam jest wiecej dzieci i moga mu dokuczac... ale jestem dobrej mysli... jest strasznie bystry i otwarty na nowosci wiec sobie poradzi... teraz oddaje go na 2.30 godzinki dziennie...pozniej juz na 5 godzin... od wrzesnia wiec tez mam stresa.. ale dadza sobie rade.... nie martw sie.... lepiej niz my...
 
Paula moj tez jest otwarty na nowosci. Mnie tez to martwi ze w szkole jest wiecej dzieci no i strasi od niego.Ale po to jestesmy zeby sie martwic.
Pinka dzieki,no kolor tez mi sie podoba bo blond mi sie znudził,a z natury mam ciemny braz.Ta pełna buzia to chyba nie od fryzurki:-D.
 
dziekuje za ta krociutka liste !! z kazdym dniem coraz bardziej sie boje i mam o 100 pytani wiecej chyba przez ten czas do konca zwariuje cala noc nie spie tylko wymyslam !! paranoja serdecznie pozdrawiam i zycze wesolych swiat
p.s moze ktoras z was rodzila w szpitalu w ashford ?? ST.Peter's Hospitals
 
Paula moj tez jest otwarty na nowosci. Mnie tez to martwi ze w szkole jest wiecej dzieci no i strasi od niego.Ale po to jestesmy zeby sie martwic.
Pinka dzieki,no kolor tez mi sie podoba bo blond mi sie znudził,a z natury mam ciemny braz.Ta pełna buzia to chyba nie od fryzurki:-D.
no dokladnie jestesmy od tego... bo kto inny sie tak martwi jak nie mamy...? no ale badzmy dobrej mysli i z pewnoscia dadza sobie rade... daj znac jak poszlo synkowi.... w styczniu i jak reagowal na zmainy???
 
reklama
Witam:-)
Ja dzis znow zabiegana,rano mialam fizjoterapete:-)znow te elektrowstrzasy a jak przyszlam to zupka i na dwor.Tatus dzis wczesniej wrocil:szok:i tak zlecial dzionek:tak:
PINKA,IZKA fryzurkie spoko:tak::tak:ja musze tez ufarbowac i jak na zlosc wszyscy zajeci:angry::angry:sama nie umie:no:latem robilam balejage na chrzciny i ju mam takie odrosty:szok::szok:musze na swieta je maznac:dry:
Gucia witaj:ja bralam 2 reczniki(bo roznie bywa)2 pizamy bo podpaski przeciekaja:szok:kosmetyki skarpety(w maju)bo zmarzluch jestem:-)i krzyzowki chociaz w bolach nie mialam do nich glowy a jak byl male to gapilam sie na niego jak na brylant:-D:-D:-D(moj skarbus:-)}dla malego;paczke pampersow,kilka spioszkow,bode,skarpetek,2 czapeczki,kilka sliniakow ,rekawiczki(mial takie szpony mimo ze byl przed terminem)kase na tv.telefon z ladowarka(w sumie dwa haaa)i pieluchy tetrowe.kocyk:tak:bylo zimno w nocy jak cholera.wychodzac ze szpitala maly zlapal katar:angry::angry:to tylesliniaki i pieluchy tetrowe sluzyly do wytarcia bo maly troche zygal.Mojego brata syn wymiotowal ciagle tak wiec brat tylko jezdzil po ubranka:szok::szok:maly od urodzenia byl na sztucznym mleku a tam nie podgrzewali go tylko daja temp pokojowa:szok|:urodzil sie w marcu,bylo zimno i dla mnie to mleko byla za zimne:no:
 
Do góry