reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Truskawka daj znać po wizycie.

Mam dziś mega lenia, powinnam popracować trochę, ale póki co wena zerowa. Może kawa i śniadanie mnie obudzą, jeszcze nawet z psem nie byłam [emoji85] Za tydzień wizyta - jakoś mi się wleeeeecze to oczekiwanie. Zastanawiam się czy się do LuxMedu nie umówić wcześniej, chociaż badania póki co mam wszystkie zrobione, więc nie wiem czy jest sens.
 
A ja pojechałam do gina po wyniki cytologi z marca bo ten co mi ciąże prowadzi powiedzial zebym przyniosła. I wiecie co zadna babka nie chciala mnie wpuścić zeby tylko wynik wziąć. Wrzasku i rabanu narobily masakra a ja jutro mam wizyte i potrzebne mi ye badania. Chyba pojade przed 12 jak juz bedzie kończyć moze wtedy sie uda.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1470122030-ysmcrn.jpeg


Oto ja dziś...zero motywacji, powinnam w domu siedzieć :( snuje się po pracy, i nie mogę się zmotywować do działania :( ugh

Dziewczyny, mam pytanko- co myślicie o osobnym wątku pt 'czego nam nie powiedzieli o macierzyństwie' lub 'nie ma głupich pytań' czy jakoś tak...wiecie, ciąża, poród...co Was bardziej zaskoczyło, co może się przydać nowicjuszom...tutaj na forum tez o tym rozmawiamy, ale jest poruszanych tyle tematów, ze te abc dla przyszłych Mam moze uciec. Ja np mam, moze głupie pytania, ale o czyszczenie sie po porodzie (jakoś nikt nie mówi o wielkich gaciach i podpaskach jak pieluchy), o to czy powinnam na porodówkę zabrać kanapki i wodę haha takie głupie pytania, ale pełno ich w głowie siedzi :) czy tradycyjnie zadajemy je na tym wątku i tyle :D


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Super pomysł:)
 
Do góry