reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Witam się
Będę po raz trzeci mamą w pierwszej połowie marca, wstępnie ok. 7.03 (termin na 15 ale cc tydzień wcześniej). Mam 4 letnią córkę i 20mies. synka. Miała nas być 3 i 3 będzie:-) Jestem z okolic Wrocławia.

Na paski poniżej nie patrzcie, bo zupełnie nawaliły;-) Postaram się naprawić.
 
reklama
Mama_NS jak leżysz ugnij nogi w kolanach i prawa dlon (poziomo) przyłóż tuż nad wzgórkiem łonowym na srodku. Powinnas wyczuc taki podłużny balonik ( im poźniejszy tc tym balonik wiekszy mój teraz wyczuwam mniej wiecej długosci mojej całej dłoni :) ) i własnie czasem z jednej strony balonika czuc kulke :) tylko nie duś! I nie głaskaj za bardzo bo niby nie wolno nam masowac brzucha :) Najlepiej ten balonik wyczujesz rano zanim wstaniesz ale pozniej jak sie polozysz na chwile to tez :)

Dziewczyny czytalam ze dla dzieci rodzonych na wiosne nie oplaca sie kupowac wozka gondoli bo do zimy maluch w nim nie usiedzi... to jakie wózki sa dla naszych bobasów? Rozkladane spacerówki? Do ilu miesiecy dziecko jezdzi w wózku? ;)
 
Mama_NS jak leżysz ugnij nogi w kolanach i prawa dlon (poziomo) przyłóż tuż nad wzgórkiem łonowym na srodku. Powinnas wyczuc taki podłużny balonik ( im poźniejszy tc tym balonik wiekszy mój teraz wyczuwam mniej wiecej długosci mojej całej dłoni :) ) i własnie czasem z jednej strony balonika czuc kulke :) tylko nie duś! I nie głaskaj za bardzo bo niby nie wolno nam masowac brzucha :) Najlepiej ten balonik wyczujesz rano zanim wstaniesz ale pozniej jak sie polozysz na chwile to tez :)

Dziewczyny czytalam ze dla dzieci rodzonych na wiosne nie oplaca sie kupowac wozka gondoli bo do zimy maluch w nim nie usiedzi... to jakie wózki sa dla naszych bobasów? Rozkladane spacerówki? Do ilu miesiecy dziecko jezdzi w wózku? ;)
Ja mam zamiar kupić normalny wózek z gondola.
Ile w gondoli pojeździ to się zobaczy - 4-5 miesięcy... wyjdzie w praniu.

A co do jazdy w wózku to na dalsze trasy mój synuś jak miał i ponad 2 lata to w spacerowce jeździł.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiekz - ja mam termin na 5 marzec :) a powiedz tak bardzo boisz sie porodu ze juz wiesz ze bedziesz miec cc czy przez twoje zdrowie to juz teraz wiadomo?
 
Mama_NM ja ma termin na 25marca.
Powiem Wam ze nasz termin na rodzenie wydaje sie świetny. Upały za nami wiec nie bedziemy sie męczyć z wielkimi brzuchami... , poród na wiosnę, świetna pora na spacery, wszystko kwitnie, długie dni...trudniej o depresje po paru miesiącach siedzenia z dzieckiem córkę rodziłam we wrześniu...szybko zrobiło sie buro ponuro i zimno ...pamietam jak odliczałam dni do wiosny żeby wyjsć do ludzi
oj ja też pamiętam tą depresję z tym że ja rodzilam w styczniu więc od razu ciemno szaro i zimno, byłam zdolowana bo maly nie chciał dobrze słać w nocy i wieczory mnie dobijaly[emoji53] a teraz będzie o niebo lepiej[emoji4] starszaka rodzilam pod koniec kwietnia i tak milutko to wspominam, ciepło i fajnie, pod koniec maja przyszło do nas istne lato więc spacerowalismy długo[emoji4]


witam wszystkie nowe ciężarówki[emoji2]

ja melduje się z łóżeczka,dzisiaj zaliczylismy zakupy i obiad w chińskiej knajpie[emoji4]
 
Mama_NS jak leżysz ugnij nogi w kolanach i prawa dlon (poziomo) przyłóż tuż nad wzgórkiem łonowym na srodku. Powinnas wyczuc taki podłużny balonik ( im poźniejszy tc tym balonik wiekszy mój teraz wyczuwam mniej wiecej długosci mojej całej dłoni :) ) i własnie czasem z jednej strony balonika czuc kulke :) tylko nie duś! I nie głaskaj za bardzo bo niby nie wolno nam masowac brzucha :) Najlepiej ten balonik wyczujesz rano zanim wstaniesz ale pozniej jak sie polozysz na chwile to tez :)

Dziewczyny czytalam ze dla dzieci rodzonych na wiosne nie oplaca sie kupowac wozka gondoli bo do zimy maluch w nim nie usiedzi... to jakie wózki sa dla naszych bobasów? Rozkladane spacerówki? Do ilu miesiecy dziecko jezdzi w wózku? ;)
hmmm ja zawsze miałam z gondola a rodzilam w styczniu i w kwietniu, w sumie w gondoli to tylko pierwsze 4-5 miesięcy ale nie wyobrażam sobie położyć takiego maluszka w samej rozłożonej spacerówce. A dziecko to i do 5 roku życia nawet może jeździć, zależy od dziecka i rodziców, a znam takich, moje z kolei przed 3 urodzinami się odzwyczajaly
 
Dodam, że prawdopodobnie będzie drugi chłopak;-) Więc moja 4 latka średnio happy.

klainekatia miałam dwie pierwsze cc i teraz trzecia obowiązkowo;)

Moja córa w spacerówce jeździła 3-3,5 roku;) Spała w niej podczas drzemki na dłuższych wyprawach. Miałam wózek podwójny phil&teds (nie bliźniaczy). Teraz równiez takowy będę musiała mieć, bo synek będzie miał 2,2mies. a to wózkers;-)
 
MamaOliego współczuje przeżyć ! Jak sie teraz czujesz ? Ja tez mam genetyczne we wtorek u mnie to bedzie 13+1 mega siw stresuje czy maluch rośnie czy w ogóle bije mu nadal serduszko :( do tego o wyniki czy przeziernosc bedzie ok itd.

Dziekuje teraz juz zdecydowanie lepiej usg pokazalo ze nigdzie nie ma krwi serduszko bije maluszek szaleje wiec ciut spokojniejsza. We wtorek znowu troche stresu przed kolejnym usg ale jestem dobrej mysli
 
reklama
Do góry