reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja tak miałam z młodą jak miała ta butle dziennie mm dawałam jej ja na noc. To później jak chciałam zrezygnować nie dało rady po wieczornym cycu płacz i płacz musiało iść mm później szlo go coraz więcej i więcej.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde no właśnie. A już przez te parę dni pił samego cyca. A może spadł z wagi bo ja za rzadko przystawialam a nie ze za malo pokarmu. Zobaczę jutro. Może i w nocy na cycu będzie. A w nocy mi lepiej bo on zasypia przy cycu a jak się obudzi to znów cyc i dalej spi. Będę próbowała nie zaszkodzi. Dziś moja ciotka mówiła ze ona tez dokarmiala na noc ale mała później się do cyca samego się przyzwyczaiła.
 
reklama
Iskierka nie ważne, że nie leci. Odciągaj po karmieniu na sucho nawet dla pobudzenia laktacji. On z wagi spadł bo nie był budzony w nocy to raz, a dwa bawił się i wisiał zamiast efektywnie jeść.
 
Iskierka nie ważne, że nie leci. Odciągaj po karmieniu na sucho nawet dla pobudzenia laktacji. On z wagi spadł bo nie był budzony w nocy to raz, a dwa bawił się i wisiał zamiast efektywnie jeść.
Tez mi się tak wydaje. Dziś od 5 z nim walczę przy cycu ale ciągle leży odrywa się od cyca i płacze. Chyba jeszcze za mało tego mleka.
 
Iskierko moja tez czasem płacze przy cycu ale to dlatego że to graslok. Porządnie za cycka nie umie złapać a za moje nie jest ciężko ale ona albo gdzieś język dziwnie ulolozy albo warga jej się podwinie o wsadzaniu ręki nie wspomnę. Myślę że najlepiej jak ktoś pomoże przy karmieniu, znajdzie odpowiednią pozycję do tego itp. Ja czuję w piersi czy ona złapała dobrze czy nie. Trzymam kciuki Iskierko.
A ja moja dokarmialam przez zoltaczke ale jak czytam teraz to chyba nie jest to konieczne. mnie położna tak powiedziała i tak zrobiłam i później niestety mojej córce lepiej tamto mleko podpasowalo, ale to też właśnie zależy od dziecka. Mój cycek 1,5 roku cyckal mimo że od roku mm dostawał to na noc zawsze musiał mieć cyca bo nie zasnął.

My dzisiaj kończymy miesiąc ;)
1491726862-aaaaaa.jpeg


Tu moja trójka

1491741478-aaaaaa.jpeg


1491741506-aaaaaa.jpeg


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Moj ma zoltaczke ktora sie przeciaga w czasie (4tyg 2dni ma). Nikt na razie nie kazal nam nic z tym robic poprostu czekac. Maly przybiera bardzo dobrze, nie ma problemów z nim. Może zależy od ilości bilirubiny? My mieliśmy tydzień temu 6,8 norma 1,2.

Mielismy troche przeboje z malym ale teraz juz spokoj jest i dziecko aniolek je co 3h spi nie marudzi, od kiedy smoczek z nami jest :p

Z tym karmieniem to niby taka naturalna sprawa a tyle klopotu. Moj efektywnie je z 7minut myslalam ze to mało no ale przybiera aż nadto wiec nie szukam problemu.

A ja sie tak zastanawiam czy po drugiej ciazy kosci miednicy ida spowrotem na swoje miejsce czy znowu troszke szerzej zostaje... Ma ktoras doswiadczenie w tym temacie?
 
Ostatnia edycja:
Moj ma zoltaczke ktora sie przeciaga w czasie (4tyg 2dni ma). Nikt na razie nie kazal nam nic z tym robic poprostu czekac. Maly przybiera bardzo dobrze, nie ma problemów z nim. Może zależy od ilości bilirubiny? My mieliśmy tydzień temu 6,8 norma 1,2.

Mielismy troche przeboje z malym ale teraz juz spokoj jest i dziecko aniolek je co 3h spi nie marudzi, od kiedy smoczek z nami jest [emoji14]

Z tym karmieniem to niby taka naturalna sprawa a tyle klopotu. Moj efektywnie je z 7minut myslalam ze to mało no ale przybiera aż nadto wiec nie szukam problemu.

A ja sie tak zastanawiam czy po drugiej ciazy kosci miednicy ida spowrotem na swoje miejsce czy znowu troszke szerzej zostaje... Ma ktoras doswiadczenie w tym temacie?
Oo hejka [emoji6] my też już ze smoczkiem się zaprzyjaznilismy. [emoji6] nie dało się inaczej niestety.. heh
Rzeczywiście troszkę długo ta zoltaczka ale skoro nic nie robi z tym widocznie tak ma być ważne że mały się świetnie czuje [emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tak miałam z młodą jak miała ta butle dziennie mm dawałam jej ja na noc. To później jak chciałam zrezygnować nie dało rady po wieczornym cycu płacz i płacz musiało iść mm później szlo go coraz więcej i więcej.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam wrażenie, że z mm jest takie błędne koło, dać raz to potem praktycznie nie da się z tego wybrnąć.
Tez mi się tak wydaje. Dziś od 5 z nim walczę przy cycu ale ciągle leży odrywa się od cyca i płacze. Chyba jeszcze za mało tego mleka.
No u mnie to samo. Cyc i cyc, a po cycku porcja mm bo głodna. Odrywa się po kilku minutach ssania - tak jakby pusto tam było. Drugiego nie raz już nie chce bo chyba boi się, że nic nie poleci. Kupiłam nowe nakładki, są lepsze niż Avent, dużo bardziej miękkie i mają kształt sutka. Jak je to nawet nie wiem, że mam jakąkolwiek nakładkę. Ale co z tego... A doradcy laktacyjnego to ja tu nie znajdę..... :/

Iskierka ciekawe co Tobie poradzi

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry