reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

ja jestem jeszcze płaska... w pierwszej ciązy pamietam ze kolo12 tyg dopiero miałam widoczny brzuszek niby w 2 ciazy wszystko dzieje sie szybciej ale po moim brzuchu jeszcze nic nie widac...

butterfly
napisz po wizycie tzrymam kciuki!
 
reklama
Elzbietka to jesteśmy na podobnym etapie:-) ja też owu mialam koło 15-17 czerwca wg testów:-) ależ dzisiaj gorąco, byłam w zoo z dziećmi i z przyjaciółką i jej dziećmi i ledwo żyjemy. Dzieci nie mają dość, teraz mus wyjścia na rower a potem jak znam życie powrót i przesiadka na hulajnogi:-S mdli mnie od rana co chwila, wystarczy się zjem albo się napije a nie dah Boże wyczuje mięso. Nie odrzuca mnie od zapachów tylko od razu mi niedobrze. W poniedziałek na 15 mam usg, i już czuję stres, w piątym tygodniu był sam pecherzyk i zarodka brak...mam nadzieję że ktoś tam jednak rośnie
 
Część dziewczynki;-)
Ja po wizycie kropeczka ma 5mm i jest cała piękna:-D
Dostałam l4 do 28.07 zadzwoniłam do pracy i reakcja szefa była zaskakująca cytuję "kasiu nie przejmuj się pracą muszą sobie poradzić muszą sobie poradzić w regionie bez ciebie ty myśl teraz o sobie i dziecku":szok::szok: reakcja kolegów i koleżanek z regionu już nie była taka super ale mam ich głęboko;-)
Dostałam duphaston i mam dużo leżeć nic nie dźwigać odpoczywać
Fotke kropki wrzuce jutro:-)
 
Kasik cudownie!!!a widziałaś serducho? Który to tydzień bo nie widzę suwaczka?
 
Kazik gratulacje. Napisz cos więcej, ja się stresuje ze u mnie w 7 tyg nic nie będzie. Teraz cierpie na zap. Ucha najpierw jednego teraz drugiego smaruje maścią od lekarza zezwolona przez gin. Ale wiadomo ze lepiej jakby się obyło bez no ale... Do tego apap co 7-8godzin. Boje się ze zrobię krzywdę dziecku ale nie daje rady inaczej.
 
Ostatnia edycja:
rilla 1 witaj w gronie....ja tez jestem chora.... zaczęlo sie od bolu gardła cały dzien leze i jak wstaje kręci mi sie w glowie i ledwo zyje.... narazie bez rzadnje farmakologii tylko naturalnie ale tez nie wiem czty nie wezme paracetamolu bo zaczyna mi rosnac temp:((( takze zdrówka!!!

Kasik p super ze jestes na zwolnieniu ja juz tez;) ale bardziej bym sie cieszyla jak bym jutro obudziła sie zdrowsza...
 
Dziewczynki nic więcej nie widać na usg,
lekarz też ostrożnie mówi to wczesna ciąża więc najważniejsze
żeby dbać o siebie:tak:
rilla na własna rękę lepiej nie brać żadnych leków a z zapaleniem ucha nie ma żartów więc proponuje lekarza.
W 7 tyg powinno być już widać serduszko ale wiadomo każda ciąża jest inna wiec nie stresuj sie kochana !!!:tak:
kobita to super że ty też na l4 !!! Ja do piątku planuje ogarnąć całą prace zdać wszystko i mieć z głowy !!:-)
 
Kasik czyli widzialas tyle co ja u lekarza tydzień temu, tez sam pęcherzyk. Byłam u lekarza z uszami zarówno u ogólnego jak i ginekologa, mam stale leki bo u mnie nawracające zapalenia i z tych leków wybrali 2 jedna masc drugi antybiotyk, tyle ze antybiotyk bralam 1 dzień ateraz tylko masc.
 
reklama
Witam wszystkie mamusie.
Z moich wyliczeń termin mam na 15 marca, ale jakoś w ogóle nie czuję jakbym w ciąży była. Zero jakichkolwiek objawów, czasem aż się tym martiwię. Wizytę mam dopiero 30 lipca.
 
Do góry