reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Witajcie Marcóweczki :-)

Widziałyście jaką Lutówki zrobiły sobie fajną listę? Może miałaby któraś z Was troszke czasu na zrobienie czegoś podobnego?
Ja będę miała dopiero w przyszłym tygodniu, teraz niestety ciężko wyłapać wolną chwilę :baffled:
 
Hej dziewczyny :-)
rurka musisz teraz uwazac na siebie,mi tez sie zdarza ze podnosze synka ale staram sie jak najmniej to robic co by nie zaszkodzilo fasolce.
rampampam oszczedzaj sie ile mozesz i oby to krwawienie sie juz nie powtorzylo,super ze zobaczylas juz serduszko,gratulacje ;-)
Ja krwawilam przy pierszej fasolce w 8-9tc najpierw lekko i zrobili mi usg niby wszystko bylo ok ale fasol byl mlodszy niz powinien a po tygodniu dostalam silnego krwotoku i fasolka stracilam.Oszedzajcie sie dziewczyny i miejcie kazde krwawienie nawet najmniejsze pod kontrola.
Witam nowe mamusie ;-)
A dla chorowitkow duzo zdroweczka,kurujcie sie,teraz w PL sa juz leki dla kobiet w ciazy na bazie ziol i sa dobre pamietam ze pilam *spam* i polecam bo jest dobry.
 
Krwawienie może też być ponoć spowodowane niedomoga hormonalną, ja niedawno robiłam badania na progesteron i biorę go również w tabletkach. Rampampam dobrze że dostalaś duphaston, będzie dobrze musi być. Głupio to zabrzmi Ale z poprzednich moich forumowych ciąż zauważyłam- choć to jest na pewno przypadek i nie ma medycznego potwierdzenia:p- że najwięcej dziewczyn odpada które mało udzielają się na forum. Wiem że to głupie ale na moich dwóch topikach nie odpadła żadna dziewczyna którą dobrze kojarzyłam. Może to takie fatum bb?:-/
 
uważajcie na sibie dziewczyny z tymi krwawieniami...

nadal sie czuje kiepsko ale chyba lepiej niz wczoraj.... a ty jak rilla 1?

Wizyte mam na 31 lipca....juz sie stresuje...
 
Ostatnia edycja:
Widze ze coraz wiecej dziewczyn chce aby ktos zrobił tabelkę ale trudno znalezc chwilke czasu.... wiec mam pomysl żeby zrobić osobny temat tam każda napisze swój nick i dane które będzie chciała aby były uwzględnione w tabelce mysle ze bedzie łatwiej potem komus spisac wszystkich dane i stworzyc jedną tabele bo mi osobiscie ciezko jeszcze zapamietac kto jest kim i w którym tyg;) (moze to przez chorobę:confused:) mysle ze bedzie wtedy łatwiej, co wy na toooo????:rofl2:
 
Rurka wszystkie kojarzę:-) dobra dziewczyny to stwarzamy wątek oddzielny gdzie każda w odpowiedzi pisze imię, wiek, stan inwentarza i termin porodu. Widziałam tak na innych forach i to całkiem fajnie wygląda. Potem stworzymy jedną spójną listę i wykasujemy ten wątek żeby nie zaśmiecać
 
reklama
ok.. ja proponuję jeszcze podać pochodzenie :-):-).. oczywiście każdy podaje takie dane jakie chce podać.. nic na siłe...;-) ale moze akurat odnajdą się jakieś mamuśki z mniejszych miejscowości...
 
Do góry