reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Żgutek, świetne wieści, Wojtuś faktycznie rośnie jak na drożdżach :-)
Teksty małej też niezłe:szok:

Agamaja, tak będziemy mieć pole do popisu przy kupowaniu sukieneczek ;-)
Dziewczynki się w końcu posypały na forum :-)
Krropelka, po prostu stworzyłaś nowy wymiar tego deseru, najważniejsze, że smak się zgadza ;-)


Właśnie się spakowałam na wyjazd. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i nie będzie padać. Pewnie do Was zajrzę co jakiś czas, ale przez telefon wiec nie piszcie za dużo hehe:-D
 
reklama
Padam na pyszczek... Intensywny dzień dzisiaj...

No faktycznie, dziewczynki się wysypują, ha, ha.
Gratuluję udanych wizyt i Kasikz, jesteśmy wszystkie z Tobą, z wami i trzymamy kciuki.
Żgutku, kuruj się kochana. Czosneczek, hmmm, mąż szczęśliwy, że mu zioniesz;-)

Chlebek pierwsza klasa, mniam, mniam.

Kradz, to życzę ładnej pogody.

Dobranoc Brzuchatki:-)
 
Ha, pierwsza!
Witam o bladym świcie kochane marcóweczki:-) E tam noc jeszcze. Komar mi bzyczał koło ucha i mnie obudził... I w brzuchu burczy... Zostało 45 minut snu i do pracy... Ale chyba wstanę i porządne śniadanie zjem:-)

Kto dziś wizytuje?
Zdrówka wszystkim pociągającym życzę.

I miłego dzionka:-)
Ja jutro połówkowe usg i badania prenatalne...
 
Witam się druga :happy2: Jakieś głupie sny dziś miałam. Martwe krowy sąsiada na drodze. Obce psy ganiały moje biedne kurki po ogrodzie....
Ładny dzień się zapowiada, słoneczko przyświeca.
Powodzenia na wizytach!
 
Ręka nadziei - SOSrodzice.pl
Poryczalam się jak to zobaczylam dzidziuś prawie wieku naszych malenstw.
Gratuluje udanych wizyt Zgutek gratuluje kolosa.
My za 6 dni mamy wizytę ;) oby cora się potwierdzila,bo coraz częściej mowie do niej Paulina.
I cay czas jem kwaśne i slone i tylko 4 kg do przodu a z synem wszystko co slodkie i 16 kg bylo do przodu. zazdroszcze wam tych kopniakow moja delikatna tylko jak cos zjem to czuje takie muskanie aż dwa i tyle ;) a przy synku od 18 tygodnia czulam go do końca ciąży i bylo to super uczucie,ale każde dziecko inne. Potem synus bardzo nadpobudliwy byl,może hala będzie spokojniejsza po tych ruchach chyba,ze się jeszcze rozkreci ;)
 
Witam się i ja ,

Przedszkolak odstawiony do przedszkola a ja delektuje się śniadankiem.

Kasikz kciuki i powodzenia na badaniu.

Chorowitkom zdrówka mnóstwo życzę.

U mnie z ruchami jak na lekarsto, raz na dzień jakies delikatnie muśnięcie, no nic czekamy dalej na te kopniaczki. A ponoć w drugiej ciąży znacznie szybciej...jak widać każdy dzieciaczek jest indywidualny.
 
Dzień dobry Brzuchatki
Dobrego dnia dla wszystkich
Zdrówka dla chorowitych
Kciuki za wizyty
Zdrówka dla maluchów chorujących obok


KasikZ trzymam mocno kciuki za Was
Margerrita :) nie pogniewałabym się gdyby rosił na rękach He He, ciekawa jestem jaki będzie na końcu ja wysoka mąż też więc hmmm może będzie duży już lekarz mówił że zobaczymy jaką drogą wolę normalną bo bioderka mam :-) .

Kradz kochana udanego wyjazdu , poszalejecie z tymi sukienkami :-) dobrze że pojawiają się dziewczynki bo u Mnie rośnie mały przystojniak ha ha

Anulka ja straszliwie śmierdzę po czosnku bardzo bardzo intensywny zapach jest ale teraz wszystkie grzechy odpuszczone nie narzekał wczoraj. 5 rano wpis nieźle nieźle ja dzisiaj pospałam bo do 7 :-) sukces.

Ewa rzeczywiście sny okropne, dobrze że dzień się dobrze zapowiada u Mnie słońce za chmurkami ale skoro ja dzisiaj w łóżku to ok. na razie jeszcze się wyleguję ale popiorę trochę poprasuję

Mamusia to trzymam kciuki za Paulinkę ja mówiłam Wojula no i z Wojtko-Julki wyszedł Wojtek o to mamy tyle samo na plusie, lekarz właśnie wczoraj się śmiał że inne chudną a ja rosnę powiedział że widzi że nie będę miała raczej dużego brzucha bo wysoka i szczupła i brzuch rozciąga się po długości.
A propo kilogramów to moje dwie przyjaciółki ponad 20 kg przytyły w ciążach ja na razie jedynie brzuch, biust i lekkie boczki :-)


K@sik smacznego chociaż pewnie już śniadanko wciągnięte
 
Dzień dobry!
kradz, gratuluję zdrowej dziewczynki! :-) Miłego wypoczynku!
żgutek, to kawał chłopa będzie. ;-)

U nas znowu dyskusja nad imionami, Adam kazał mi spisać listę, bo już ze mną świruje. Uparł się i nic się nie da zrobić. No zwariuję z tym facetem...
 
reklama
Mamusia nie slyszalam.tej historii az lezka.sie w oku zakrecila jakie.cuda zdarzaja sie na swiecie, super

A ja dzis znow przedszkolaka.zostawilam.w.domu bo kaszle.....

Dzis polowkowe i ja sie doczekalam!ale sie boje...;(
 
Do góry