reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Milagros a oprócz plamień coś się dzieje ? Mi się wydaje , że wszystko jest dobrze, wiele kobiet na początku ciąży tak ma.. Nie zamartwiaj się. Ja dziś sobie pojadę z koleżanką nad jeziorko , aby to mój skarbek miał troszkę atrakcji ... ☺
 
reklama
Hej dziewczyny ja tak na szybko. Widzialam serducho wszystko wygląda dobrze. Jestem przeszczęśliwa. Wkleję potem zdjęcie fasolki.
 
Chrobek my robimy to samo z basenem, tylko na balkonie, szał jest, wody za bardzo nie rozlewa a i jest trochę cienia :tak:

Milagros ja słyszałam tak samo jak dziewczyny, że dopiero jak jest świeża krew to należy się zgłosić, ale dla świętego spokoju, jakby sytuacja się powtórzyła, może się zgłoś do lekarza, może Ci da coś na podtrzymanie, może masz za mało progesteronu

Missoni super wieści

siwa ja też dziś, na 17 30, mam nadzieję że nic nie stanie znów na przeszkodzie, bo chyba oszaleję. Ciekawe czy jakbym się ładnie uśmiechnęła dałby mi l4 na kilka dni na te upały, bo ledwo żyję, w pracy mam straszny zaduch
 
Ja jutro chyba idę pobrać krew, supcio, najlepsze doświadczenie z ciąży :p. Mój lekarz od razu mnie pytał czy potrzebuję zwolnienie... ale ja nie pracuję, więc luzik. Ale ciepło dziś, u nas nad morzem nie ma upałów, jest za to super przyjemnie :)
 
U nas tragedia, roztapiam się:(

Co do plamien,nic mnie nie boli,pachwiny tylko, piersi dalej jak bolaly tak bolala, mdłości z rana później przechodzą. Poobserwuje sie dzisiaj i jak wieczorem znowu sie powtórzy to jutro z samego rana dzwonie do gin
 
Nailie to kciuki za wizytę i poproś o zwolnienie powinna ci dać, bo ma być coraz cieplej.

Ja już normalnie nie mam czym oddychać, wszystkie rolety w mieszkaniu zasłonięte więc trochę chłodniej niż na zewnątrz, bo jak na balkon wyszłam to jakbym się w piecu znalazła :)
 
reklama
Do góry