reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
witam marcóweczki :-)
Pozwolę sobie do Was nieśmiało dołączyć... U mnie 2 krechy wyszły tydzień temu, natomiast wizyta u gina dopiero 13 sierpnia. Póki co brzuszek ciągnie i cały czas czuję się jak na turbo kacu - wymioty, w głowie się kręci, mogłabym spać non stop lecz muszę jeszcze biegać za starszą latoroślą. ;-)
Trzymam za Was wszystkie kciuki! :-D
 
LilithGoth trzymaj sie ... musi byc dobrze .Ja tez mam skoki cisnienia i tetna w tych dniach.Wczoraj mialam tetno 117 myslalam ze mi serce wyskoczy.
 
Siwa z której części Legionowa jesteś? Ja z Nowego Bukowca.

Do lekarza chodzę do Enel medu do Warszawy, tam mam wykupiony abonament przez firmę. W Legionowie jakiś czas temu szukałam ale nie znalazłam nikogo polecanego. A Ty do kogo chodzisz?

Gratuluję udanych wizyt i witam nową Marcówkę :)
 
Dziewczyny, dzisiaj pierwszy raz się wzruszyłam. Byłam na wizycie prywatnej u innego lekarza. Zabrałam ze sobą męża żeby też widział :).
Dzidzia rośnie książkowo, ma już 2,5 cm. Wg.USG 9 tydzień i 2 dni. Tętno ok. Karty ciąży mi jeszcze nie założył, za miesiąc dopiero dostanę, ale już na nast.wizytę umówili mnie na NFZ. Zwolnienie dostałam na miesiąc :). Widziałam jak dzidzia się rusza, malutkie zalążki rączek- to niesamowite! No i bijące serduszko slyszałam! Meeega przeżycie, już zapomniałam jak to jest :)
 
Ja na osiedlu młodych :) chodzę do Kliniki Mediq prowadzi mnie dr Prządka- Rabaniuk, ona pracuje też w szpitalu na Karowej, a na usg chodzę do Muzyczuka też w Mediqu. Jestem bardzo zadowolona, no i na miejscu wszystko. Tylko też mam pakiet z medicover, który działa w Mediqu.

Lilith trzymaj się i trzymam kciuki żeby wszystko się szybko unormowało i żebyś jak najszybciej znalazła się w domku z dziećmi :)

Witaj aliaolio
 
Ja dzień zaliczam do udanych ,choć jeszcze się nie skończył . Samopoczucie super. Mały pierwszy raz był gdzieś w takiej wodzie .. ależ on był szczęśliwy . Znalazłam miejsce pod samym drzewem wiec siedzieliśmy w cieniu .
Lilith współczuję ... ale musisz dać radę ...
Witam mowa mamusie . ☺
 
reklama
Ja też po wizycie, okruszka ma 3 cm, wszystko ok i machała mi łapką. Z tej okazji zjadłam pół pizzy i jestem najszczęśliwsza na świecie :-D
 
Do góry