reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

super dziewczyny - super bąble Wam rosną!!
jak Wy wytrzymujecie w te upały choć tak naprawdę Wam zazdroszczę !!!
Szefiec ja tez miałam opryszckę na początku ciąży i dzwoniłam do ginekologa i owiedział że moge brać heviran, ale jakoś zrezygnowałam z tego pomysłu i kupiłam plastry i ładnie się zagoiło!!
W czwartek powinnam miec wizytę z midwife,ale w pracy jeszcze nie mówiłam o ciąży bo dopiero podpisałam kontrakt przedtem pracowałam przez agencję i nie wiem co zrobić. chodzi o pobranie krwi i takie tam a na następny tydzień midwife ma urlop a później ja jadę do POlski!! jużsie nie mogę doczekać!!
 
reklama
nailie volk pannamyszka fajne macie dzidzie takie duże już :-) ciekawe ile moje będzie miało 18 :-)


lilithę trzymaj się będzie dobrze :-)

heviran w ciąży nie bardzo to za mocne tabletki ja bym nie ryzykowała a jak już miałaś kiedyś opryszczkę to są na nią inne sposoby żeby dać sobie z nią rade ja stosuję tylko plastry

Zmykam na rozmowę w sprawie mieszkania :-)
 
Izik ja jadę w piatek na wizytę, dzisiaj caly dzień leze,wstaje tylko do łazienki i na jedzenie przez to plamienie, biorę nospe profilaktycznie raz dziennie. Dzisiaj nic nie zauwazylam, zobaczę wieczorem po prysznicu, ale jutro zadzwonie do pani doktor dla pewności i zapytam co mam zrobic.
 
Podchodzę chyba tak jeszcze bez jako takiej paniki, bo w piatek bylo to samo a w badaniu na fotelu i usg nic nie wyszlo. Ale jutro zadzwonie.
Na ktora jutro masz wizytę ? :)
 
Cześć Mamusie:-) Czy mogę prosić o przyjęcie do Waszego zacnego grona?
Wczoraj byłam u gina, jestem w 6t2d ciąży widziałam serduszko:tak:Termin na 29 marca.
A po za tym mam 25 lat, to moja druga ciąża /synek z listopada 2013r./ i od wczoraj mam mdłości całodniowe i niestety spotkania z kibelkiem:crazy:
 
A ja dzisiaj widzialam nasza malutka Kruszynke. 1.71cm :) i serduszko pieknie bilo.
Ale mam tez krwiaka. Duzego. Krwawie juz caly dzien i tak sie strasznie boje:( lekarz stwierdzil, ze szanse sa 1:1. Albo krwiak sie oczysci, albo poronie. Nigdy jeszcze tak sie nie balam :( nie moge sie pozbierac :(
 
reklama
póki co udaje mi sie odwlec spotkania z porcelaną bo mam wrazenie ze jak raz zwymiotuje to bedzie mnie rzygać jak kota... więc nie poddam się i się zaparłam w tej ciąży choćby mi uszami szło to nie zwymiotuje - takie moje postanowienie :laugh2:
 
Do góry