reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja się też tak wystraszyłam bo piersi mnie mocno bolały i się napisały a nagle wstaje i nic. Ale nie dały o sobie zapomnieć co chwile się napinaja i rwia. Są fajne chodzby sztuczne heheh
 
reklama
Nie jesteś w stanie stwierdzić kiedy dokładnie doszło do zaplodnienia i do zagniezdzenia nie można się kierować tym że u innych już beta wyszła bo to że im się wydaje że miały owulacje 14 dnia nie musi być prawda być może miały 11 i wszytsko już trwa dłużej stąd wyższe wyniki. Mi też komputerem pokazywał owu na 13 dc A po dzisiejszym spadku cofbelam się wstecz żeby sprawdzić i nagle mi owu przesuneło na 12.
 
Dziewczyny, nie doszukujcie się objawów, a to na ciąże, a to że na pewno coś jest nie w porządku, na prawdę to w niczym nie pomoże ani nic nie zmieni, ani niczego nie przyspieszy. Tym czekającym na upragnione dwie kreseczki polecam zrobić beta HCG z krwi, tym które już mają ciąże potwierdzoną, spokojnie czekać na termin wizyty u ginekologa, jak się czymś martwicie to najlepiej udajcie się jak najszybciej do lekarza, który rozwieje wszystkie wasze wątpliwości. Spokoju dziewczyny, dużo spokoju i cierpliwości Wam życzę 😊🙏
Trafione w punkt:)
 
Hej dziewczyny.
To i ja powoli się dołączę. Ostatnia miesiączka 31 maja, 3 dni temu drobne plamienie, myslalam, ze okres. Wczoraj tez, dziś rano tez lekkie, ale sie nie rozkręciło. Zrobiłam test (a raczej 3 różne:p) i wychodzi nieśmiała delikatna kreska;) ale mój mąż ja dostrzega, wiec sukces😁 bo w pierwszej ciazy nie chciał mi wierzyć. Pisałam dziś do ginekologa, chce mnie umowic na przyszły tydzień na wizytę, plamienia nie komentował, wiec jestem dobrej myśli, pozostaje tylko czekać.
 
Hej dziewczyny.
To i ja powoli się dołączę. Ostatnia miesiączka 31 maja, 3 dni temu drobne plamienie, myslalam, ze okres. Wczoraj tez, dziś rano tez lekkie, ale sie nie rozkręciło. Zrobiłam test (a raczej 3 różne:p) i wychodzi nieśmiała delikatna kreska;) ale mój mąż ja dostrzega, wiec sukces😁 bo w pierwszej ciazy nie chciał mi wierzyć. Pisałam dziś do ginekologa, chce mnie umowic na przyszły tydzień na wizytę
Witamy i trzymamy kciuki daj znać jak po wizycie ☺️☺️😉
 
Hej dziewczyny.
To i ja powoli się dołączę. Ostatnia miesiączka 31 maja, 3 dni temu drobne plamienie, myslalam, ze okres. Wczoraj tez, dziś rano tez lekkie, ale sie nie rozkręciło. Zrobiłam test (a raczej 3 różne:p) i wychodzi nieśmiała delikatna kreska;) ale mój mąż ja dostrzega, wiec sukces😁 bo w pierwszej ciazy nie chciał mi wierzyć. Pisałam dziś do ginekologa, chce mnie umowic na przyszły tydzień na wizytę, plamienia nie komentował, wiec jestem dobrej myśli, pozostaje tylko czekać.
Też miałam dwa dni takiego plamienia w terminie miesiączki. Później już nie wróciło. Druga kreska na teście też była delikatna. Gratulacje 😃
 
reklama
Też miałam dwa dni takiego plamienia w terminie miesiączki. Później już nie wróciło. Druga kreska na teście też była delikatna. Gratulacje 😃
Ja mam trochę dziwna historia. @ mam jakoś co 30 dni plus minus ostatnia normalna miesiąca była 22 kwietnia trwała 6-7 dni jak zawsze mocne krwawiwnie. Następna 22 mają trwała zaledwie 4 dni skape krwawienie i brązowe plemienia ale testy nic nie pokazywały. Więc jestem ciekawa czy to była dziwna@ czy plomienie Implantacyjne. Ale wydaje mi się że testy by szybciej coś wykazały niż przed kolejna miesiączka. Jak myślicie??
 
Do góry