reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Z tymi bocianami coś musi być na rzeczy. W każdej ciąży miałam bociana w tej jeszcze nie hehe w sumie u sąsiadki na dachu był więc nie daleko ale ja go nie widziałam heheh chyba se domy pomylił hehe
Moja mama w dniu kiedy zobaczyłam pozytywny test zadzwoniła do mnie na plotki i opowiadała jak to widziała kilka bocianów na łące obok domu [emoji23] a mi się tak śmiac chciało przez całą rozmowę...

U mnie tylko przyjaciółki wiedziały że się staramy o drugie, więc mama nawet nie podejrzewa.
 
Ja z jedn j strong bym chciała być w ciąży bliźniaczej a z drugiej strach czy bym sobie poradziła 😁 dla mnie już jedno wystarczy, byle było zdrowe ;)
 
Bociany..

Zwiastunek malucha, który właśnie skończył roczek, był bocian, który wylądował mi i mężowi przed maską samochodu. Stanął i koniec, musieliśmy się zatrzymać. :biggrin2: I poczekać aż postanowi odlecieć.
A kilka metrów od mieszkania zaczynała się u nas piękna tęcza.

Przed wcześniejszymi dwoma ciążami, rok wcześniej... Jechałam do pracy. Nagle z pobocza wyleciał bocian przeleciał przed maską, oddalając się od auta w stronę mijanego cmentarza. Te ciąże poroniłam... :ninja2:

Kilka lat wcześniej zobaczyłam dwa lecące bociany i w tym roku też urodziłam bliźnięta.  Chociaż ciąża była trojacza, ale trzecie się nie zagnieździło. :yes::yes:
Przez te pół roku trafiłam na całe mnóstwo jajek z podwójnym żółtkiem, gdzie w życiu może z raz.

Jeszcze wcześniej to już nie pamiętam, ale chyba też bociany były. :wink:

W tym roku widziałam 4 lecące żurawie... Może żurawie się nie liczą... :biggrin2:
Chociaż i tym razem na inne poczwórne rzeczy trafiam... :wink:Np na poczwórną tęczę kilka dni temu. Piękna była.
Dobrze, że za tydzień wizyta, to oprócz mięśniaków policzymy dzieci. :-D
Wow co za historia. Miało być dla śmiechu A tu proszę. Na to wychodzi że te które nie chcą dzieci powinny przed bocianami zwiewac, bo Ciebie to prawie nękały. Co do bliźniaków kiedy byłam przeciwna mieć 2 takich samych po 1 ciazy myślę że spoko mieć z głowy 2 na raz w 1 porodzie 😀
 
reklama
Do góry