reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

dobry wieczór 💙
Ja już po wizycie u ginekologa 390gram do kochania,21tc.
Chłopczyk na 100%. Szyjka ok, głowa w dol był na usg.
Jednakże biorę sie za siebie, wiecej białka mniej węglowodanów. Dziś małe opr od lekarza, waga napoczatku ciąży 69kg aktualnie 73kg (21tc) przytyłam 4… przez miesiąc nabrałam ponad 2kg. Słodkości na bok ✌️✊✊
Dobrej nocy (to będzie dobra noc⭐🌛✨)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dobry wieczór 💙
Ja już po wizycie u ginekologa 390gram do kochania,21tc.
Chłopczyk na 100%. Szyjka ok, głowa w dol był na usg.
Jednakże biorę sie za siebie, wiecej białka mniej węglowodanów. Dziś małe opr od lekarza, waga napoczatku ciąży 69kg aktualnie 73kg (21tc) przytyłam 4… przez miesiąc nabrałam ponad 2kg. Słodkości na bok ✌️✊✊
Dobrej nocy (to będzie dobra noc⭐🌛✨)
Kurcze ja na etapie 24+1 mam 5,5 kg na plusie, mam nadzieję że to nie za dużo 🙈
 
U mnie jest trochę inaczej bo tu podają zastrzyk nawet w trakcie pierwszej ciąży i jakieś 24h po porodzie. Mój syn ma taka sama grupę jak mój mąż wiec tym bardziej teraz tego pilnują i już dwa razy miałam badana krew na przeciwciała a w 28 tygodniu dostanę zastrzyk. Co kraj to obyczaj.
no tu bo do tej pory tak samo. Bo prowadze w de juz 3 ciążę. Teraz im sie wytyczne zmienily 🤷‍♀️
 
Moim zdaniem 4 kg nw polowie ciazy to wcale nie duzo 🤷‍♀️ z doswiadczenia wynika ze na koncowce ciazy czasami nic nie dochodzi kilogramow. Bynajmniej u mnie tak bylo. Ja w kazdej ciazy ok 12 kg przytylam. Plus minus kilogram. Teraz mam juz 6kg na plusie i zaczynam 26tc
 
Kurcze ja na etapie 24+1 mam 5,5 kg na plusie, mam nadzieję że to nie za dużo 🙈
Mój doktorek pod wzgledem wagi i sportów ma ,,hopla”. Sam jest z zamiłowania sportowcem i mi za każdym razem wlewa do głowy- więcej białka mniej węglowodanów 🙂 wiadomo - wszystko dla ludzi, z głowa
 
Moim zdaniem 4 kg nw polowie ciazy to wcale nie duzo 🤷‍♀️ z doswiadczenia wynika ze na koncowce ciazy czasami nic nie dochodzi kilogramow. Bynajmniej u mnie tak bylo. Ja w kazdej ciazy ok 12 kg przytylam. Plus minus kilogram. Teraz mam juz 6kg na plusie i zaczynam 26tc
To trochę mnie uspokoilas. 12kg to super👌 Moja przyjaciolka przytyła 11kg i mowi, ze po ciąży nie odczuła tak potem. Co prawda zostało jej 3kg, ale nie ma co porównywać.
Każda z Nas inna, wyjątkowa 💗
 
reklama
dużo zależy od jakiej wagi się zaczyna, od jakiego BMI :) ponoć u kobiet z większym BMI to mniejszy przyrost się akceptuje jako taki odpowiedni :D
 
Do góry