reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Moje samopoczucie różne 🙂 raz lepiej raz gorzej ale do przodu. Najgorsze że szybko się mecze a ta pogoda nie pomaga. Co do ruchów to moje maleństwo też różnie się wierci ale jest to normalne. Jeśli jednak masz jakieś obawy to poproś o częstsze wizyty.
Co do krzywej moim zdaniem nie ma się co nastawiać bo co ma być to będzie. Głowa do góry. A kiedy masz krzywa?
29 listopada idę, nie mam na to wpływu wiec co będzie to będzie
 
Nie tylko wy tak macie z tym zapominaniem 😅 czasem czuje się jak ameba 🤦‍♂️

Moim zdaniem dodatkowo ważne jest jeśli macie wskazania do ograniczonego ruchu to i trochę popracować nad dieta, bo bez ruchu szybko można złapać dodatkowe kg.
Ja akurat mam manie na punkcie wagi i pilnuje jedzonka. Rzadko mi się zdarza mieć tez jakieś zachcianki, ale wiem, ze nie każda z nas tak ma, mimo wszystko warto pilnować kalorii. 😘
 
Usg dopochwowe pierwszą ciąże straciłam własnie z powodu niewydolności szyji dlatega na każdej wizycie lekarz bada mi szyjkę usg dopochwowo
Bardzo mi przykro, że tego doświadczyłas 😞 jeśli możesz, napisz proszę trochę więcej na ten temat. W którym tygodniu byłaś? Mój lekarz twierdzi, że widzi szyjkę na normalnym USG, nie dopochwowym. Pytałam przed wizytą u fizjoterapeuty czy nie ma przeciwwskazań właśnie pod względem szyjki. Nie chcę negować jego wiedzy i doświadczenia ale czytam, że u większości dziewczyn inaczej to wygląda. Czy u Ciebie w ogóle tego nie wykryli wcześniej?
 
reklama
Do góry