reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

ninja noo fajnie wyglądasz!!!:tak::tak::tak::tak: superaśnie!:tak::tak::tak:
faktycznie jesteóbką..to i dzidzia nie będzie gigant... najwazniejsze,że wszystko ok.
Ja też wczoraj gina zaliczyłam..po raz ostatni(mam nadzieję)..powiedział ,że dozobaczenia w szpitalu:-D..:)szok:).. Mała przytyła..ma ok3500...za to ja dalej nic.. Ale jak powiedział lekarz,ważne ze mała przytyła i ma się dobrze..szyjka już nieco skrócona,rozwarcie na palec jest..i główka już za spojeniem łonowym..więc wszystko wskazuje na to ,że poród coraz bliżej...
Powiedziałam mu,że jakbym miała teraz rodzić..to niedam rady..bo bolą mnie okropnie wszystkie mięsnie..,kazał się nie martwić..w razie w..pomożemy:tak:
Dziś zaliczyłam fryzjera..(odrosty:szok:)..no i mogę rodzić..he..he;-)
Wczoraj i dziś była tesciowa (na czas kiedy mnie nie było),bo Tosiaczka jeszcze nie dawałam do przedszkola..,juz mam dość:zawstydzona/y:..ciągle coś nie tak,a to ze za cienko dzieci ubieram..,to mi "umyła"okno..,a jak Tosia płakała za mną jak wyszłam-to ją siłą uspokajała..,a dziś nie jadła nic ..bo będzie u siebie jeść.. Wiem ,że po udarze..,ale mi brak już cierpliwości:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Jutro Tosia juz pójdzie do przedszkola,wiem ,ze w piątek mają jakiś teatrzyk to się ucieszy.. Jeszcze czasem rano zakaszle..ale widzę że jej sie już nudzi w domu..
Mi już troche przeszło..ale jeszcze kaszlę..tak odrywająco..no i wtedy te bóle mięśni-okropne!:crazy:
A zdjęcie może jutro zrobię...
giza:zawstydzona/y: spóźnione ale szczere:tak::tak::tak::tak::tak::tak:..wszystkiego naj..naj...!!!!!
 
reklama
Giza -co to za wystawa? Jak było?
Ewa - No to super, że już u Ciebie rusza powolutku! Chciałabym już to mieć za sobą... Ja też miałam z Tymonem szyjkę do końca długą a rozwarcie już po przyjęciu do szpitala przy porodzie na opuszek palca ;-)


No z tą wagą matek i dzieci to różnie - moja kuzynka niższa ode mnie jeszcze a obu chłopaków po 4 kg rodziła :szok:
Tymon miał chyba 3050 ;-)
Dziś nocowaliśmy u rodziców bo jak wracaliśmy od gina i wstapilismy na obiad, to znów nie mogłam chodzić... :no: Nie mogłam np. też np. podnieść się z podłogi jak układaliśmy klocki :no:

No wzięłam się dziś za przygotowania: położyłam sobie podkład na swoje łóżko (przy Tymonie mi się przydał jak mi czop odszedł w łóżku:-p), poszyłam tetrowe ręzniczki do dzioba i zaczęłam generalne porządki. Jutro dokończę a okna zostawię na początek marca. Potem pranie tej sterty ciuchów...
 
giza jak po wystawie? podobało sie Przemkowi?..no i na pewno byli też tam prawdziwi kosmici,co nie?;-) A Milcia spałą u babci?
Dzisiaj Tosiaczek z tatusiem o 6stej pojechała do przedszkola..myslałam,że będzie marudzić..bo miała trochę przerwy..ale nie..Sąsiadka ma ja przywieżć..bo ona o 14 kończy.. No i Alex zadowolony,że to ja go dziś zaprowadziłam:tak:
ninja też dziś trochę sprzątam :tak:.. tylko okna zostawiam na inny dzień;-)
Zastanawiam się nad kupnem chusty..i hmm...sama nie wiem:sorry:.. kra taką miała..
Nie wiem też czy wybierać się na zajęcia w ten weekend..czy tez nie..,kazdy mi odradza..ale przecież dobrze się czuje..a jakby co to zadzwonię po P.,..zresztą jak już będe w Rz-wie..to do szpitala niedaleko:-D:-D:)szok:)
 
ninja, ewa, Przemkowi bardzo się podobało. Dziś pytał, czy może pójść jeszcze raz. A tu szczegóły C.H. Korona - Wydarzenia Trochę fotek zrobiłam to kiedyś wstawię ;-) No i zadowolony, że miał mamę tylko dla siebie. A Mila miała wieczorem mały kryzys i rano trochę płakała i nie chciała iść do żłobka, tylko do mamy.
ewa, z zajęciami to nic na siłę. Jak się będziesz dobrze czuła, to czemu nie. A Pola to już chyba jest samodzielne imię, nie tylko zdrobnienie od Apolonii (podobnie jak Maja niedawno było tylko zdrobnieniem od Marii, a teraz jest osobnym imieniem). Chyba, że właśnie na Apolonii Ci zależy.
Ninja, jak strupy? Wszystko już odpadło? Masz blizny, czy ładnie się goi? Polecam krem na blizny - no-scar. Używam na bliznę po operacji i dużo lepiej mi się goi niż po cc - wtedy nie używałam żadnego kremu.
 
Giza - ale frajda taki kosmiczny skafander założyć! :-) Super!

Strupy mi odpadły i teraz mam takie różowe plamki jak to po zwykłych strupach. Z tego co zauważyłam to prawdopodobnie (mam nadzieję, że tylko) 2 ślady zostaną - jeden na piersi ale nie będzie widoczny na dekolcie a drugi chyba na twarzy zostanie - zawadziłam niechcący na brodzie i jest dziurka... (pleców niestety nie jestem w stanie obejrzeć :sorry:)

Dziś Tymon pomalował sobie paznokcie moim lakierem... Nie sądziłam, że stać go na taką fantazję bo nigdy tego typu pomysłów nie miał...:eek:

Ewa - Chusty.info - chusty do noszenia dzieci - Chustoforum - tu się orientowałam, dziewczyny pomocne, ale jeszcze się zastanawiam... Chciałabym, ale żeby mi ktoś "wszystko podstawił pod nos " :sorry:



Uwaga - poniżej już raczej oficjalna wersja :sorry:
 
Sto lat! Sto lat! wujek krzyczy,
ciocia wręcza kosz słodyczy,
dziadek w nowej swej koszuli,
babcia Cię do siebie tuli,
mama torcik dekoruje,
tato wszystko to filmuje...
Skąd to całe zamieszanie?
Urodzinki masz kochanie!

Wszystkiego najlepszego Tosiu

życzy ciocia, Nela i Filip
tort.jpg
 
Ewa- no to już wszystko przygotowane do porodu i dzidzia i Ty ;-) z a zajęciami w weekend - hard corem trąci, ale jak się dobrze czujesz ....
Giza - fajna atrakcja, sama bym się tam wybrała :zawstydzona/y:
Ninja- tylko nie móż że czerwonym pomalował :-D kurcze, fanie Sonia, choć dla nas pewnie będzie Franią :tak:

ale nam śniegu dosypało :szok:
dzieciaki mi w nocy spać nie chciały, Neli się coś śniło i płakała przez sen a Filipowi z nosa się leje :wściekła/y:
 
reklama
Do góry