reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Skaba my z kwietnia tak organizujemy weekendowe spotkanie raz do roku:rofl2: teraz spotykamy sie w ostatni weekend sierpnia:-)
 
reklama
Befatka - zdjęć nie wrzucę, bo wprawdzie aparat zabrałam, ale jak zwykle przez moje roztrzepanie , żadnego zdjęcia pinda nie zrobiłam :-p:-p:-p:-p:-p
Następnym razem postaram się nie zapomnieć :zawstydzona/y:

Ale naprawdę było super -wcale nie czułam, że pierwszy raz się widzimy :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Strasznie bym chciała , żeby udało nam się spotkać w większym gronie!
Mrowa - a jak wygląda organizacyjnie takie Wasze spotkanie Kwietniówek?
 
Ninja robimy ankiete komu jaki termin odpowiada i zazwyczaj jakas dizewczyna szuka miejsca w centrum PL i rezerwujemy na mniejwiecej taka ilosć miejsc ile jest chetnych;-) pierwsze spotkanie mmieliśmy w w okolicach bełchatowa a w tamtym roku w w-wie. w tym planujemy tez w okolicach w-wy:happy:
 
Alez tu goraco! 27 stopni! Mam nadzieje ze pogoda sie do jutra utrzyma i nie bedzie padac bo nam grilla zaleje :-D - jutro wreszcie robimy pierwsze party ogrodowe zeby uczcic narodziny naszego skarbeczka :-):rofl2::laugh2:

zycze wszystkim milego wieczorku!


A tak w ogole to sie chyba jeszcze boje i wydaje mi sie ze mi szew puscil jak kichalam(to nie jest smieszne)i zle jestem poskladana.Musze isc na kontrole ale chyba prywatnie bo tutaj to masakra nikt popdwozia nie kontroluje ja nie wiem jak te kobiety funkcjonuja
MrsF to byl Neo - Natal B.C.G -przeciw gruzlicy w tej czerwonej ksiazeczce dzidziusia jest napisane ze masz na to czas od 0-3 months.Wiec spokojne jak pojdziesz do GP to zapytaj.Za to w necie czytalam ze powinno sie podawac w ciagu 24hzycia dziecka.Moja myszka dostala w 2gim dniu zycia


Befatka, 'podwozie' Ci sprawdza jak poprosisz GP o skierowanie do gina. A jak prywatnie to ja polecam pryw szpital dla kobiet i dzieci The Portland Hospital w Londynie (na Great Portland Street), maja tam najlepszych ginow jak i pediatrow. Tam mialam CC i bylo suuuper :tak:
 
Witam. My juz po imprezce. Do kościoła poszliśmy ja, mąż no i Milo, Zuzia została z babciami i moją siostrą od kościołem. spała sobie w wózeczku. tuz po kazaniu przyszedł po mnie szwagier, okazało się że maleńka sie obudziła i tak wyła bez mamusi że muisałam natychmiast wyjśc z kościoła i leciec do domku. jak mnie zobaczyła to szeroki uśmiech i już było ok. A ta msza miała być dla niej sprawdzianem jak się zachowa za dwa tyg na chrzcinach:baffled:, więc nie wiem co to będzie. teraz smacznie śpi:-)
MrsF miłej imprezki!!:-)
Ninja szkoda, ze nie zrobiłaś zdjęć...
 
asze, nie martw się na zapas. Przecież przy chrzcie maleńka będzie z Tobą. A jeśli nawet sobie trochę popłacze to przecież ma do tego prawo.
My dziś byliśmy w zoo. Pogoda fajna, bo ciepło ale nie gorąco. Przemko wymęczony ale zadowolony. A Milenka przespała prawie całą wycieczkę. Wieczorem dzieciaczki padły szybko.
 
Cześć dziewczyny,
Dawno mnie nie było, ale bycie mamą jest strasznie zajmujące. Czasami dopiero o 12:00 mam czas żeby się umyć, mimo że wstajemy o 6-7:00. Mała śpi po 15-20 minut, a ja staram się w tym czasie ogarnąć mieszkanko, zwłaszcza że mój pies ma długą sierść. Mam mało czasu dla siebie i od 2 miesięcy nie malowałam paznokci. jestem wykończona.
Pozdrawiam
 
A no te nasze"pochłaniacze czasu";-)Ninja,Skaba ale wam fajnie:tak:
No super by było się tak spotkac a nawet na jakiś weekendzik wyskoczyc(aż się rozmarzyłam)....
Asze a to mamusi córcia:-Dnie dała ci księdza w spokoju wysluchac:laugh2:
 
reklama
Kurde moja sunia się oszczeniła w nocy i niestety popołudniu żaden z dwóch piesiów nie był żywy:no:,jak mi jej szkoda było tak biegała i szukała,skomlała:-(,jednak niezłą moc ma instynkt macierzyński:tak:
 
Do góry