Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
sorki, że się wtrącę, ale pomyślałam, że może jakoś pomogę - jest takie mleko dla dziecie kolkujących bebilon comfort Opinie o Nutricia Bebilon Comfort 1 - opinie, zdjęcia, informacje - bangla.plWitajcie Kochane
Wpadłam na chwilke powiedzieć ze żyjemy- choć jest od piątku ciężko... zaczęły się u nas kolki!!! czyli kto wie to wie- dramat- dzieci się meczą a ja płacze nad nimi bo nie mogę im pomóc!! Nawet podjęliśmy radykalna decyzje o zmianie mleka w proszku na inne i czekamy na efekty- może to coś nam pomoże!!!! Dzisiaj kupiłam herbatkę z kopru i teraz ja będziemy do tego podawać- trzymajcie kciuki żeby pomogło..........inaczej będzie bardzo ciężko z dwójka dzieciaczków markoczacych i placzących naraz!!

Dawno się tak znakomicie nie czułam, może to jeden z symptomów zbliżającego się porodu? 
Place im tyle pieniedzy, a oni w nosie mnie maja, na dyzury nie przychodza i na maile nie odpisuja
Jak nie masz co robic to moze jakas ksiazka? Potem nie bedzie chyba na to czasu i mnie to strasznie martwi, bo biblioteczka peka w szwach, pelno nowych ksiazek kupilam i nie ma kiedy czytac wrrr....Fajnie że sie wam wszystko układaa mnie złapało przeziębienie a za tydzień mam cesarkę już nie wiem co pić ....
hehe:-) a tak to syropki i leżeć w łóżku pozostało ...