katjusza77
szczęśliwa mama :-)
papcia nie rycz! olej te komentarze! jak ktoś nie ma za grosz taktu i jest bezczelny to po prostu trzeba albo ripostą, albo sikiem prostym olać
Papcia - można go jeszcze olać dookoła i zmieść siarczystym bąkiem!!! :-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
papcia nie rycz! olej te komentarze! jak ktoś nie ma za grosz taktu i jest bezczelny to po prostu trzeba albo ripostą, albo sikiem prostym olać
Zdjecie? Eeeee, zdjecia nie mam, ale jutro moge zrobic, bo dzis ciemno juz :-)Agacina a gdzie to zdjęcie francuza bo znaleć nie mogę a też chce zobaczyć![]()

idę kąpu kąpu![]()
;-)

ale olej to ciepłym moczem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!