• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
z buraczkami ooo ciekawe moze tez skozystam jak to opchne...o ja takie zrobilam ale zdjecie jakies denne wiec takie ladne nie wyszlo jak w rzeczywistosci Zdjęcie0113.jpg
 
tak gadacie o tych ciastach ze musze zrobic czekoladowe ale nie dzis bo mi sie juz nie chce dzis moze kokosanki zrobie:-p:-p
mi ciasta z owocami zostaja

A ja wczoraj jadłam pyszne ciasto z naszej piekarni i postanowiłam zrobić takie samo.
Ciasto czekoladowe na spodzie, wyżej ciasto białe z kokosem, a na wierzchu owoce i delikatnie polane galaretką bezbarwną. Tylko kiedy ja to zrobię, może w weekend, bo muszę kupić składniki. Gdyby tak M chciał rano w sobotę przed pracą na zakupy pojechać hmm
 
ja nie umiem ciast z czekolada robic a bym zjadla takie tylko ten moj emek ...no ale ma te swoje owoce wiec bedzie siedzial cicho:-p:zawstydzona/y: wrzuc mi pomysla jak go zrobic na kulinarny co??
 
dobrze ze czytam was z mocno czekoladowym kakao!
bo inaczej bym miala powodz na laptopie.
Pinka- u mnie jutro meksykanskie zarelko- moze tez sie skuszisz

Marta kurde z Ursusa na grochow- to kawaleczek :/ poza tym jak ci synek tak szybko szamal te racuszki- to i pewnie niepopachnialo za dlugo.

buziak- ja tam bym sie skusila na to twoje ciacho :) nie ma to jak domowe ciasteczko takie jeszcze lekko cieple mniaaaaaaaami

ide poczytac o tych buraczkach:eek:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry