• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Ewi, jak jutro wyślę to na czwartek dojdzie;-):tak:. Ceny tu nie podam :no::sorry:bo mnie US za nieodprowadzenie Vat-u wezwie:szok::confused2:. Pytaj eMka Bosej, bo z moim M się rozliczał:tak:.
Ruda, u nas kaszka była w sobotę i to koniecznie z sokiem owocowym:tak:.
 
Buziaczek nie badz taka i nie wklejaj dziewczyna zdjecia ciasta bo Cie zabija.... widze, ze Ty tez dzis pieczesz... moj murzynek juz wyciagniety i czekam az wystygnie zeby go polewa oblac i bede jesc... Boze jak mi slinka leci...

Ruda faktycznie chipsy i kasza manny... kurcze niezly miks:P

A ja oddam pol murzynka za polowe chlebka wlasnej roboty...!!
 
buziaczek a co to za rozowe ciasto??
a chipsy i kasza-- no sama sie zdziwilam,ale coz zrobic jak mnie tak naszlo :P

marta ja jadlam z syropem klonowym, bo mi soku malinowego zabraklo ;/
 
tak gadacie o tych ciastach ze musze zrobic czekoladowe ale nie dzis bo mi sie juz nie chce dzis moze kokosanki zrobie:-p:-p

póki co juz mysle o jutrzejszym obiedzie i powiem wam ze najchetniej zjadła bym wszytsko:-D:-D:-D a ja jeszcze przeglondam ksiazki kucharski to juz wogóle obłed
 
ja bym zjadla murzynka ale moj emek nie lubi wiec mi ciasta z owocami zostaja albo jakies jego angielskie cuda ale na niego czekac az cos upiecze to predzej umre z glodu a poza tym to nie chce go meczyc po pracy jeszcze gotowaniem:sorry:
z tym zakwasem to sie na niego wkurzylam bo mi kazal nie robic tego bo on chce:-D-mowi mi ze mam mu przyjemnosci z upieczenia chleba nie odbierac:-D:-D
zrobilam ciasto kruche ze sliwkami i na to piane z bialek wymieszana z rozowymi kislami i posypka na gore fajnie wyglada - moja mam takie robila to mi sie przypomnialao tez temu
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry