Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
), ale nie polubil ;-)
, za to miałam bóle z krzyża, nic nie dostałam na przyspieszenie
(trafiłam na złą zmianę
). Na oddział trafiłam o 8 rano a urodziłam o 1 w nocy. Jeden jedyny skurcz to mi wody odeszły i potem szybko poszło - godzinka i już, jak przyszedł gin wezwany telefonicznie przez położną do porodu to stwierdził że NAWET NIE ZDĄŻYŁ SIĘ WYSIKAĆ (a położna stała z dzieckiem na ręku) zaś personel noworodkowy myślał że to którejś na oddziale dziecko płacze a to był Juli
. Teraz mam to w nosie, jakby wcześniej się akcja zaczęła to jadę dopiero tak jak Bosa, jak mi wody odejdą.

Dawno nie było u nas trzebiaski chyba?

