• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Papcia, zauwaz, ze ona nie napisala jeszcze gdzie w koncu urodzila :) Bo nie zdziwie sie jesli w samochodzie...
Ide Olafa szykowac do przedszkola, bo to juz TA godzina, a on jeszcze spi...I znow sie spozni...

P.S. Mam wrazenie, ze kazdy rodzi tylko nie ja. Focha.
 
Trzeba jej jakiś medal sprezentować;-).
Ja swoich poinformowałam ze jadę do szpitala jak wody mi odejdą:-p, Olek wczoraj przepytany - wie jaki numer na Pogotowie: 9 9 9, mają przyjechać bo mama rodzi, adres też poda dobry a w razie czego to szybko pobiegnie nawet bez kurtki na Pogotowie (mamy 40 metrów do niego) i każe im przyjechać.:tak::-D:-D.
Wracam po śniadaniu.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry