reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ajentka ja Cię proszę Ty mnie nie strasz :szok::no: Ostatnio moja lekarka (koleżanka) mówi o zaraz poszukam to może drugie się znajdzie. Ja się takiego interesu wypisuje. :-D Ponoć w drugiej ciąży szybciej widać brzuch bo mięśnie już nie te...
Polka tylko się oszczędzaj Kochana z tym palcem
yra doczytałam na majówkach, że wizyta OK. Nic się nie pochwaliłaś. Jak duże jset już maleństwo? Ja idę dzisiaj na usg :-)
Kurcze u nas też zasypało, że szok :szok: Do żłobka nie dojechaliśmy bo 0,5 h w korku i praktycznie zero postępu. Chciałam, żeby poszedł, żeby go nie zarazić. A tu lipa. :-(
 
reklama
ramari 3mam kciuki z dzisiejsze usg i daj koniecznie znać co tam u Maleństwa:tak:

A na jednej z aukcji moni są śliczne malusie dziewczyńskie spodenki - aż sie córeńki chce he he:-D;-)
 
myszowata oj chce się chce córeczki :-) Ostatnio dostałam troche rzeczy od koleżanki po jej dzieciakach i nie mogłam się napatrzeć na te śliczne dziewczęce ciuszki. Ale uż koniec nakręcania się, chłopak też będzie OK. Przynajmniej nie będą mi kosmetyków i perfumów podkradać :-D
 
ramari he he....rozumiem....moja mama nigdy się nie malowała (zaczęła ok 40 lat) i tu był ból bo nie miałam co jej podkradać:-D
 
Witajcie!!!!

Mi sie snieg chyba nigdy nie znudzi....Chociaz tutaj nie w takiej ilosci jak w Polsce....

My tez dzisiaj od 4.30 nie spimy....ech...polozylam go teraz spac, a on tylko 5 min i sie wyspal....ja nie moge!

U nas to samo bylo z tv, ale juz od ok. 2 tyg ograniczylam totalnie. Wlaczony jest tylko rano i wieczorkiem, ale Mlody nie ma szans na ogladanie, bo spi w tym czasie...hehehe

Zdrowka zycze wszystkim chorym!!!!

Milego Dzionka!


edit: buziaki dla Pawelka!!!
 
na drodze szklanka jechalam do apteki 2x dłuzej...Ł. dzisiaj w domku zostaje fajnie ale pracuje więc jest nieosiągalny...
kurcze ja chetnie bym poszla do lasu z psami ale muszę siedziec z maluszkiem. Własnie wstał i sie bawi...
a ja idę sobię zrobić herbatk.e moze tez z cynamonem
a ja lubię jak pada snieg...:)) lubie zime ale jak jest krotko :)
 
cześć marcówki

ja to już normalnie gość na bb:dry::dry::dry:
odkąd wróciłam do pracy, nie mam na nic czasu

nawet jeść nie mam kiedy :sorry2: (wynik - 5kg mniej)

lecę poczytać co tam u was:-D:-D
buziaki dla marcowych szkrabów:-D

Moniska - tysiące buziaków dla Pawełka:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)

Wczoraj bylismy u lekarza i płuca czyste, gardełko, uszka tez wiec obstawiamy trzydniówke ale dziś wysypki brak:dry:Od wczoraj popołudnia juz temperatury nie było - nawet niższa niz normalnie bo 34,6:baffled: mielismy mocz łapac ale córcia tak spala słodko po tych nocych meczrniach ze szkoda bylo mi jej bylo budzic, myc pod woda i łapac mocza-teraz załuje bo dziwna kupke zrobila:-(moze dlatego ze odstawilam żelazo na czas goraczki ale i tak mnie to niepokoi! Czy ktoras z dziewczyn podawala żelazo swojemu dziecku i moze mi napisac jaki był kał - orócz koloru ;-) bo zrobiła wielkokorolową i do tego rzadką - nie biegunkową ale narmalną a dawnnoooooooooo takiej nie robila:-) sorki ze tak opisuję - pewnie niektóre jedza sniadanie:-D

Monia buziaki dla Pawełka:*
Nessia zdrówka zyczę
Marcia dla Nikośia równiez zdróweczka
Ramari kciuki zaciśniete za usg

Co do Top Model to dawno tak beznadziejnego finalu nie widzialam-ogladając to czułam ze jest to jedna wielka improwizacja...no i wygrana Paulina hmmmm moze na żywo i wizulanie najladniejsza ale biorąc ogólnie całokształt wszytkich sesji czesto była zagrozona no i jej english - to masakra!!

A tv chodzi u nas rano na ddtvn i po południu jak wraca K z parcy..ale staram sie zeby tv nie parztrzyła , cos poolooka ale nie na chama w tv nie patrzy:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy ich powodem może być nadmiar tv? Cały dzień w zasadzie spędzam z Małym w salonie, a tam tv na chodzie od rana do nocy a on oczywiście się gapi, zwłasza na reklamy - ani jednej nie podaruje...Jak myślicie?
Miłego i pogodnego dnia Wam życzę?


hmmm ... myszowata we wszystkich poradnikach odradzają oglądania tv przez niemowlęta (przez to z moim Miłym miałam parę spięć - jak zostawał z Ninim to zdarzało mu się włączać) Lepiej posłuchać radia :) A czy to może być powód niepokoju Franusia? Warto sprawdzić ... przez pare dni ogranicz tv do minimum.

Marciaa ja kocham zimę !!! Jak tylko Antoni będzie straszy to od razu po 1wszym śniegu w góry !!! Mamusia na snowboard a Nini na narty :) ... później na desce będzie śmigać. Tamten sezon mi odpadł ale tego już nie odpuszczę hehe ;D Od nad w Beskidy to jakieś 100 km więc rzut beretem :))) Były czasu, że po zajęciach na uczelni wsiadałam w autko i prosto na stok :D

Czarna mądra dieta ! naprawdę :) Bez ograniczanie wartościowych składników ... słodycze, alko, pieczywo, ziemniaki - spokojnie można sobie odpuścić. Świetnie, że osiągnęłaś swój cel :)

ramari koniecznie daj znać jak po usg, dzisiaj poznasz płeć ? Ja chyba chciałabym chłopczyka :)))

Laski słuchajcie co sie stało ! Mój Nini dzisiaj powiedział "baba" :D Do tej pory tylko głużył a teraz już oficjalnie gaworzy heheh ;D Moje mądre dziecię !

Frocia dzięki za DDD :) wczoraj o 23:40 zamówiłam kubeczek :)

Piję cappuccino, Maleństwo śpi ...
 
Do góry