reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Moje dziecie ciagle gorączkuje...co zbije jej temperature to na nowo:/ ale zero innych obiawów..czy sadzicie ze to ząbki?? 4 zęby bezobjawowo wyszły itak nagle 2ki by jej dały sie we znaki:/??? bo nie chce niepotzrebnie do lekarza jechac-tam to wylegarnia zarazków ale jesli do jutra sie utzryma czyli 3 dobe goraczka to do lekarza idziemy:(
Dronka mój Przemek też ostatnio gorączkował. Żadnych innych objawów nie miał i okazało się, że to wirusowe zapalenie gardła. Trzymam kciuki, żeby Hani szybko minęło :-)

Dziewczyny jak któras chce kubeczek doidy to zamawiajcie jest okazja DOIDY CUP blog, Dzień Darmowej Dostawy
Dziękuję Frotka. Kubeczek zamówiony :-)

u nas też zimnoooo.... ale pogoda przepiękna, więc postaramy się jednak wyjść po obiadku :-)

jejciu, boli mnie cała lewa strona. jak wstałam nie było źle, ale teraz średnio :baffled:

Ola ma jakiś rozchwiany nastrój dziś, pada co chwila i płacze :zawstydzona/y: do tego nabiła sobie wielkiego guza na czole i trzasnęla noskiem o podłogę, że aż krew poleciała :szok: :-( zaraz ją położę. śniadania zjadła 5 łyżek. oby to nie była żadna choroba :no:
Ionka ale macie pecha obie. Trzymajcie się dziewczyny i więcej nie rozbijajcie. Mój mały ostatnio obił sobie nosek, ale krwi nie było, za to płaczu co niemiara.

Witam!
Ja bylam dzis u lekarza i diagnoza-wirusowe zapalenie gardla. A najgorsze, ze to zakazne:( mam nadzieje, ze Ola sie nie
zarazi!! Mam antybiotyk, oby szybko przeszlo!
Mama jest u mnie:) Zrobila pieroszki ruskie, a teraz piecze piernika:)
Przemek ostatnio też to miał. Ja bardzo polecam hascosept do psikania na gardło. Zdrówka!!! Ale wogóle jednej rzeczy nie rozumiem. Skoro to wirusowe to po co ten antybiotyk. On i tak nie zadziała...

Tabasia trzymaj się tam przy tym układaniu rzeczy. Ciężko chyba ogarnąć taką ekspresową przeprowadzkę w dodatku z małym dzieckiem.
Polusiu szyszunie doszłyjuż w poniedziałek. Jakoś wyleciało mi z głowy, żeby dać znać. Dziękuję :*

Ja też chora. Z nosa leci i ogólnie łamie mmnie w kościach :-( Jutro mam usg. Trzymajcie kochane kciuki, żeby z fasolinką było wszystko OK. Wogóle to brzuch mam ogromny :zawstydzona/y: Jak w 20tym tygodniu z Przemkiem, a przytyłam narazie 1kg więc chyba nie tak źle. Nie wiem skąd ten brzuch...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się wieczorowo,
Ale zawierucha:szok: Ponoć cała Małopolska zablokowana, ciekawa jestem jak szanowne Podkarpacie będzie się miewało, na razie dróg nie ma i wszystko jest białe.
Mój M z Pola byli na basenie, a ja kładłam Lilę, na szczęście już śpi a M na siłce.
Idę kochane położyć Polcię.
pa!
Nesiaa zdrowiej!
 
kochane a mnie rozkłada choróbsko jakieś: wszystko mnie boli, łamie w kościach, z nosa cieknie :( dziś M usypiał Polę ja leżę - oby szybko przeszło :(

ramari zdrówka, kciukasy zaciśnięte &&&&&, będzie dobrze

a u nas dróg nie ma :( wszystko zasypane i sypie bardzo do tego wieje okropnie. jak nic nas zasypie :(

lecę do łóżeczka, przytulę się do podusi :) spokojnej i ciepłej nocki
 
Wieczór :)
Ogladamy z K smieszny film na polsacie pt " to nie jest kolejna komedia dla kretynow" czy cos takigo hehe smieszne takie, bedziemy jesc zapiekanki i pic piwko do filmu :) , uwielbiam takie wieczorki.
Dzieciaki slodko spia juz od dawan, usneli standardowo przed 19 :)
Do juterka kochane
duzo zdrówka dla Was i Waszych słodziaków !! :*
Dobranocejszyn
 
Czarna zdradz tajemnice sukcesu..

ja codziennie wieczorem pod prysznicem obiecuje sobie, ze.... jutro kupie wode i bede pic po 18, zeby nie jesc, bede jesc gotowane, zero slodyczy.. i co?
konczy sie tym, ze rano siegam po bulke z nutella..

ale musze.. bo przy wzroscie 171 waze ponad 70 kg.. pewnie z 71-72.. ale to przez siedzienie w domu... ciagle cos jem.. szczegolnie teraz jak mroz i nie wychodze na spacerek..

tez kupilam sanki, takie najzwyklejsze z pchaczem, metalowe.
mam nadzieje, ze jutro kurier przywiezie buciki, bo bez nich nie wyjdziemy bez spiworka i zimowych butkow.

ok, uciekam bo final Top Model sie zbliza, stawiam na Anie :-)

buziaki :*
 
Ostatnia edycja:
witam!!! Wpadłam ekspresowo przed Top Model :) Życzę zdrowka wszystkim chorowitkom !!! Tyczy się mam i dzieci :) a ja kuśtykam ale jakoś sobie radzę,byłam nawet w "butiku" pobuszować:) wyszperałam 2sweterki i bluzeczke Franko, wsio :) po 5zł i Oliwii marynarkę Hannah Montana :) za całe 8zł i sobie za 12zł na wiosnę marynarkę :) Franio dziś wstał nawet we wannie jak ja sięgałam po szampon :) ale muszę uważać !!! czarna respekt kobieto za wytrwałość u mnie 17kg na minusie ale jeszcze 7kg minimum chce zrzucić, ale zaraz święta :) he he i na ślub muszę się doprowadzić do kultury :) buziaki po top model was nadrobie !!!
 
Ostatnia edycja:
shit ja też 170 ... i ponad 70 - ale ale (!!!) jak już dzisiaj wspominałam 1wszy grudzień witam silnym postanowieniem poprawy :D Jak na razie się trzymam :) Słodyczy nie jadłam i specjalnie zjadłam przed 20 żeby później nie atakować kuchni hehe

Byłam z Maminką w Ikei - zakupiłam lisa z pozytywką i grzechotkę krowę dla Niniego :D Radochę miał wielką z tego tytułu :))) Jej jakie piękne rzeczy tam są ... eh nic tylko łazić i się ślinić heheh ;D Zakupiłam też parę reniferów (1.99 sztuka) )dla moich uczniów ... pod choinkę sprezentuje im :) drobiazg a na pewno ucieszy :)

Misio chodzi z Tatinkiem ... próbują się ululać, masaqa ... po tej chorobie rozregulował się niesamowicie - walka trwa.
 
reklama
A u nas nie ma ikei :( Ale mam prośbę do mam z Poznania i okolic, wybieramy się z M.na lotnisko zawieźć moją siostrę i przy okazji chcemy odwiedzić sklepy i galerie, może nam coś polecicie. Bo narazie Poznań mi się kojarzy tylko ze szpitalem onkologicznym:(
 
Do góry