reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Polusia śliczny:) Ionka niestety nie otworzy się:(
Marela jak tam praca nad jajkami?? Piszesz, że 15 zł to mało a ja nie sprzedałam ani jednego. Rozesłałam zdjęcia po znajomych, sąsiadach, rodzinie i nic. Może na all byłoby lepiej ale już się poddałam. Robię hobbystycznie, to mnie uspokaja:)
 
Witajcie
Piekne te domy, wszystkie:) ja tez bym chciala sama sobie wybirac i projektowac jakas nowoczesta bryle, ale mam co mam ;) I nie bede narzekac, bo w koncu wlasne:D
neska gratuluje zakupu dzialeczki i chwal sie na bierzaco :)
polusia ja akurat nie lubie za bardzo psow wole koty wiec chyba umarlabym ze strachu:( Tym bardziej, ze w dziecinstwie bylam zaatakowana przez psa. A co inni ludzie na to, sasiedzi, moze warto to jakos naglosnic? Bo przeciez tak nie moze byc, ze sie boisz z domu wyjsc z dziewczynkami.
myszowata usmiechniej sie chociaz troszke;)

Malo tu na glowny zagladam, bo mam ostatnio malo czasu:( Dzis Franiowa impreza, a on od wczoraj wieczork ma 37,4 temp:((( niby nic takiego, ale tak sie martwie, bo jest taki cichutki biedniutki, serce peka. Poki co nic innego mu sie nei dolacza, moze to trzydniowka, ale jutro chyba przejde sie do lekarza z nim. Jak tak dalej pojdzie. Apetytu tez za bardzo nie ma, echh.
Rok temu o tej porze zaczelam wpadac w rzucawke:((( I rozpoczela sie akcja CC ... i jak tu dobrze porod wspominac?

W imieniu Frania dziekuje za zyczenia:) A teraz ide sprzatac poki Maluch spi.
 
reklama
Witam:)

Dzisiaj jestem wyspana.Mój chłopaczek szedł spac o 22 o 2 na mleczko sie przebudził i jakos spac mu sie nie chciało,ale chwile pofikał i zasnoł.Rano dałam smoka i spalismy prawie do 9 super.Maly znowu był przemoczony on tyle sika a pampers rano był taki duzy ze szok.Bylismy juz o 10 po chlebe oczywiscie Bartus na raczkach,ale mżawka była i teraz leje takze ze spaceru nici.Bartek drzemke ucina to mam chwile czas na BB.

zdróweczka dla dzieciaczków!!!

Dobrego dnia:)
 
Do góry