reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Wlasnie mi list przyszedl ze szpitala
icon_e_sad.gif
mam kolejne usg 4 grudnia ,bo boja sie przedterminowego porodu,chca sprawdzic szyjke i cisnienie...Boze swiety a ja sie wystraszylam ze to cos zle z krwia bo robili mi badania genetyczne.Mam czesciej robione usg niz prywatnie w Polsce
icon_eek.gif
..a nasluchalam sie tutaj dziewczyn jak to zadko usg tu robia itd....a ja mam co 3-4 tygdonie .

Narazie suroweczke zrobilam i ogladam serial,ide sie odstresowac;-)
 
reklama
Wiecie co dziewczyny, ja od początku ciąży nie przybrałam ani jednego kilograma, moja waga startowa była wysoka bo aż 80 kg, a teraz ważę 79, 2, normalnie sie zdziwiłam, bo zawsze myśłam, że w ciąży będę wygladała jak wiloryb:-D
 
czesc dziewczynki
Dziś znowu samotnie siedze w domu, bo mąż niestety dzieś pracuje i to 250 km stąd :-( późno wróci:-(
Posprzatalam, nastawiłam pranie, nastawiłam zmywarke i zrobiłam sosik na obiad... Nawet lodówke rozmroziłam, korzystająć ze u mnie jest 0,6 stopnia na dworze wiec wystawiłam za okno rzeczy:-Dmam nadzieje ze pies żaden ich nie zje:tak:

Mam nadzieję że u kaczuszki będzie dobrze, moja bratowa tez coś takiego właśnie miała ale na szczęscie obyło się tylko na lekach i leżeniu...

Myfa co do szyjki macicy to nawet nie wiem ile mam:-( pani doktor na USG powiedziała że jest ok i nie jestem w grupie zagrozonej przedwczesnym porodem...
Gratuluję tez synka!! Może kolejnym razem córeczka sie trafi??:-D

A co do stosunków rodzinnych to faktycznie z rodziną to najlepiej wychodzi się na zdjęciu:-( narzekać bardzo na własna rodzinę nie moge, ale na męża to już masakra.. wlaściwie u niego nie ma relacji rodzinnych:-( ale cóż o tesciowej już nie chce mis ie gadac nawet..
My mieszkamy daleko od rodziców, od jednych 120, od drugich 140 km, ale rozważamy możliwosć przeprowadzenia się bliżej moich rodziców pod Radom.. tylko czy zamieszkac w jednej miejscowosci? (kupić działke i pobudować dom), czy w zupełnie innej choć te kilka km dalej? Ale na czas budowy prawdopodobnie przez jakies 2 lata musielibyśmy mieszkac z rodzicami.. mają duży dom, ale mam też jeszcze tam młodsza siostrę i brata.. 2 pokoje mielibysmy dla siebie..
Zobaczymy czy to wyjdzie, to plan na przyszły lub jeszcze kolejny rok..
 
Hej! ale co nie ktorym dobrze-moga sobie poleniuchowac,ja nie stety zaraz lece do pracy ale ze to jutro mam wolne:-)

Dziewczyny czy Wam sie kiedys zdazalo ze strony BB otwieraly Wam sie okolo 10min,ja ma tak od chyba 2tyg.Raz lub dwa razy w dygodniu dzialaja prawidlowo,dzis tez jest kicha:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Moze ktoras wie jak temu zaradzic?

Nika Julia sytuacje macie nie ciekawe,ale nie myslcie o tym Wasze kruszynki sa najwazniejsze.
Kolorowa kredka Twoj dzidzius to olbrzym,wazne ze zdrowy.

Myfa gratuluje zdrowego synka:-)

miroslawa a moze powinnas to skonsultowac z lekarzem,bo chyba powinns juz przytyc w koncu to juz 6 miesiac.U mnie na plusie 5.5kg nie wiem czy duzo czy malo.
M*R bedzie dobrze,nie trzeba martwic sie na zapas.

A ja mam takie pytanie:czy macie uplawy,ale takie dosc obfite i geste tzn.od paru dni mam taka bardzo gesta wydzieline bialymi "dodatkami"nie wiem czy to normalne w ciazy.
 
są i zawsze będą:) maluszki kochane:) najchętniej bym zamieszkala na ksiezycu albo nie uwazam ze księzyc to idealne miejsce miejsce dla niej ale kit jej w oko. Nie wiem jak to babci powiedziec w sumie to nie wiem czy wie czy nie bo jakos mija mnie w przejsciu... Nie wiem czy to za to ze ze się wczoraj zamknęłam przed ta zołza czy jeszcze ktos jej powiedział... dowiem się moze jak matka skończy odkurzac hmm ciekawe ale nie zamierzam ukrywac swojego stanu przed nikim

madzik ta i to po odcięciu
 
mi gin powiedzial ze wydzielina zwiekszona jest w ciazy nie nalezy sie niepokoic, ja dostalam jakies tabletki dopochwowe, zawsze jakis stan zapalany moze byc...
 
Myfa ja dopiero dojrzalam ze bedzie synek -gratulacje!!!:-):-):-)
Ja do tesciow i do moich mam daleko ,nawet bardzo i jest to nieraz fajna sprawa ,nieraz nie...ale jak tak sobie nieraz slucham jakie maja moje kolezanki problemy z rodzicami to ciesze sie ze mieszkamy od jednych 1700km a od drugich jeszcze dalej;-).
Ewelcia to milego dnia w pracy zatem,ja dzis z cora wybieram sie spotkanie z Mikolajem (maz moze dojedzie bo jak narazie jest u klienta).Dzis uroczyste otwarcie oswietlenia ulic u mnie w miasteczku,takze bedzie wesolo i pewnie bardzo zimno bo tylko 2 stopnie na plusie brrrrr.
 
reklama
Do góry