reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam,
Pojawiam się i znikam, ale brak czasu doskwiera mi bardzo
Luty/marzec to najbardziej dokuczliwe miesiące w mojej pracy
czasu maluśko, ponadto planujemy wymienić mieszkanie, więc wolny czas jeśli choć trochę go mieliśmy
upłynął nam na poszukiwaniach nowego lokum
Właśnie skończyłam szykować żarełko na urodzinki Małej i napompowana energią (no może kawą :D)
raczej nie myślę o spaniu
postaram się w kwietniu aktywnie uczestniczyć w forum
pozdrawiam Kobietki
tlen
 
reklama
Saro my razem pracujemy już 10 lat w jedenj firmie, ja sobie chwale, a jak daj boże dostaniemy dofinansowanie z funduszy unijnych na to przedszkole firmowe to i Zocha będzie z nami jeżdziła. Pracuje też z nami moja siostra i szwagier i w ogóle dużo małżeństw, od dyrektorstwa począwszy.
 
Mam pytanko - czy wiecie co jest dobre dla 3-latka na chorobe lokomocyjną? Lokomotiv odpada bo niedziała a do pediatry specjalnie iść z taka pierdołą to bez sensu a aviomarin jest dla dziecka od 5 lat
 
reklama
Dziewczyny mam w domu ospę Niko nareszcie dostał ,piszę nareszcie bo chyba ostatni z całego przedszkola i zapowiada się że Miki też dostanie nawet za 3 tyg a mieliśmy kupić nowy rowerek za kasę z podatku ale nie ma tego złego wyzdrowieje to kupimy choć nie może się doczekać jak on wysiedzi tyle w domu lekarka mówiła że nawet do 1 msc mam nadzieję e nie będzie aż tak źle choć jest już wysypany mały białasek jak cyknę mu fote to wam pokażę oby nie miał gorączki bo cała noc będzie z głowy a ja mam 1 zmianę .
 
Do góry