reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Moonik!!!! A więc Ty pierwsza?? nie spodziewałam się, zastanawiałyśmy sie, która będzie pierwsza ale nie przyszłaś mi do głowy.:-D Gratuluję i trzymam kciuki:-D

Eve - i ja myślę coraz częściej... szczególnie jak mała ma dobry dzień. :sorry: ale muszę chyba z rok pojawiać się w pracy żeby nie było...:confused2:
 
Moonik jesteś pierwsza:)))) Super! Gratuluję i trzymam kciki żeby dolegliwości szybko ustąpiły!!!!
Ja też coraz częściej myślę o rodzeństwie dla Gabulki, ale na dobre zacznę jak Gbulka zacznie chodzić. Rozwija się wolniej więc nie chcę jej nosić jak już będę z brzuszkiem.

Co do kąpieli Gabula chwilami boi się wody i ucieka z wanienki....Jeszcze nie staje więc kąpiemy ją na siedząco.
Dobrze że dziewczynkom nie trzeba podcinać włosków bo byłoby mi szkoda, zaczynam zabawę ze spineczkami:)
 
Justyna - no mi sie wlasnie nie oplacalo wacac do pracy, bo wlasciwie to moje stanowisko zostalo zlikwidowane :/ Tak wiec nie bylo na co czekac.

Karolka - u nas tez tadzio nie chodzi, dlatego zdecydowalam sie na pomoc - przychodzi do mnei studentka i pomaga w spacerach (3 pietro bez windy, grrrrrrr), a tak to mlody juz sie przyzwyczail, ze mama nie nosi, tylko tata. Wiec jak tata wraca z pracy to są niezle histerie, zeby go bujał na rękach i robił samolot :) Oczywiscie w ciagu dnia zawsze jest kilka sytuacji, ze trzeba wziac na rece i zawsze sie boje, czy sie mi cos nie stanie, no ale poki co jest ok.
Agnesia - czekamy na newsa :))
 
Ja mam umowę na stałe więc nie muszę się martwić o powrót do pracy. Kurcze trochę się boję że będzie jak w ciąży z Gabulką 3 miesiące mega wymiotów i leżenie w szpitalu na odwodnienie kilka razy... Mimo to bardzo chcę...
 
moonik wspaniale i oby szybciutko do przodu .Ja mam już 2 więc raczej się nie powiększy rodzina no chyba że z przypadku . U mnie w pracy też umowa na stałe ale źle się u nas dzieje i nikt nie jet bezpieczny czepiają się wszystkiego ostatnio zwolnili 8 osób za to że miały w swoich szafkach rękawiczki w których pracują po kilkanaście par po prostu trzeba się pilnować komisyjnie otwierają szafki i tyle jak coś masz nie tak to możesz polecieć normalnie makabra i na hali zamontowali nam kamerki ale lipa i nici z kawy.
 
Karolka - moj gin mnie pocieszal, ze wedlug jego doswiadczenia druga ciaza przy malym dziecku zwykle lagodniej przebiega, bo jednak male dziecko wplywa jakos tam na kobiete i hormony chyba inaczej pracuja. U mnie sie w sumie potwierdza, bo w pierwszej ciazy rzygalam jak kot, a teraz "tylko" mdli.
agnesiaa - hehe, no to moze za miesiąc? ;)
A Tadek dzis chory, chyba po szczepionce :/ Stan podgorączkowy i kaszel i katar - wystąpiło to tak nagle, ze podejrzewam szczepionke (odra swinka rozyczka), zwlaszcza ze mnie lekarka uprzedzala, ze sie mogą do 2 tygodni rozne historie dziac. Teraz bidulek nie moze spac, bo mu katar do gardla splywa i co chwila sie wybudza :/
A Wasze maluchy juz mialy te szczepionke?
 
Monnik każda ciąża przebiega inaczej miejmy nadzieje ze teraz dzidzi da mniej popalić :tak:a co do szczepień to my jeszcze nie miałyśmy ale dziewczyny co niektóre już szczepiły,ogólnie był temat bo sporo jest przeciwników tej szczepionce ale i zwolennicy też więc zdania podzielone,my bedziemy szczepić tyle że tu w No szczepienie to jest dopiero w 15 miesiącu więc mamy czas :tak:
Słuchajcie bo mnie za moment trafi u mnie dzisiaj już było wszystko słońce,deszcz,grad i śnieg no to przecież jakieś jaja są :angry:
Agnesiaa moze za miesiąc kto wie:-p
 
reklama
Do góry