reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

heh nie za miesiąc ma szansy, już pilnuje tabsów i nie zapomnę o żadnym ;p chociaż w pierwszą ciążę też zaszłam pilnując tabsów i co? psikus ;p ale teraz jeszcze mam rok studium, a później staż, szukanie pracy... wiecie płacę za szkołę 6.000zł rocznie więc nie mogę sobie zbytnio pozwolić na zawalenie roku ;]

Monik oby dzidzia Cię nie wymęczyła zbytnio :)
 
reklama
Agnesiaa to faktycznie nie w ten czas by była ciąża dla ciebie,to może któraś inna mama dołączy do Moonik bo tak smutno dziewczynie,może Isku :tak::-D:-D:-Da swoja droga ciekawe jak Modroklejka(niestety już z nami nie pisze) ona tez bardzo chciała
 
Agnesia to faktycznie musisz pilnować :)

Ja narazie nie planuję, ale pierwszej też nie planowałam i a tu masz babo placek ;p narazie chcę iśc do pracy po studiach bo za chwilę wszystko zapomnę :)

Ale tak 2 - 3 lata napewno się zdecyduję, przeciesz mój okruszek muis mieć jakieś rodzeństwo :)

Monik duuuuużo zdrówka życzę!!!
 
Justyna hihihihihi:-D
Dziewczyny mam taką wstrętną pogodę że czeka mnie cały dzień w domku Mikołaj ma strajk i wstał dziś o 6 rano teraz jest marudny że mam dość i muszę położyć go spać ale coś czuję że zalatuje mi awarią w pieluszce już drugi raz . Weekend juz się kończy tak szybko minął że nawet nie zauważyłam i jutro do roboty:no::no::no:a było tak pięknie pozdrawiam z mokrego Gorzowa.
 
reklama
:eek::eek:Oj maniulka to faktycznie żeby choć sam śnieg to jeszcze a jak z deszczem to masz gorzej ode mnie, ja musiałam dziś pranie na szybko ściągać bo wieczorkiem powiesiłam ale już musiałam wirować a jeżeli chodzi o wolne to ta szybciutko minęło że nawet się nie obejrzałam a tu już jutro do pracy:no::no::no::no::no::no::no::no:
 
Do góry