reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

rano zakupłam wędlinke i parówki do pracy na miejscu okazało sei ze parówki są be i fu - choc wczoraj były ok i pije sok pomidorowy - który jest mi za mało ostry i musiałam dopieprzyć i przegryzam ogórkami konserwowymi choc mogły by miec mniej octu ciut-jutro zaopatrze sie w takie swojej roboty albo w kiszone bo te są kupne na szybko ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh zaczyna sie chyba - albo ama sie tak nakręcam już ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh jak mi sie chce spać masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kiedy ta niedziela ??????????????????????????????????????????????????????????????
 
reklama
Widzę, że wszystkie równo padamy ze zmęczenia. Ja się czuje tak wyprana z energii, że szkoda mówić. Najbardziej cierpi na tym Wojtuś, bo on chciałaby się bawić, a mi ta perspektywa średnio leży;) Co do kawy, to dwie filiżanki słabej kawki można pić. Ja nie pamiętam, żebym miała po tym jakieś problemy, więcej lekarz sam powiedział, że słabą "lukrę" mogę wypić, bo całą ciąże miałam niskie ciśnienie (105 - 75)). A co do jedzenia to ja z kolei non stop czuję ssanie w żołądku. Najpierw czuje się głodna, a jak coś zjem, to mi ciężko...;( Madzia - z tymi zdjęciami to fajny pomysł - ja mam dwa - z 5 mca i tuż przed porodem - trochę załuje ze tak mało. No i poza tym miło potem powspominać, że w 39 tyg miało się taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki brzuch;)
 
Hej dziewczynki:) jestem juz po wizycie u gina, no więc.... Jest to wczesna ciąża 4-5tydzien prawidlowo umiejscowiona i widać piękny pęcherzyk, wszystko ok, następna wizyta 1sierpnia ,wtedy powinniśmy zobaczyć serduszko:-)tak sie cieszę :-d termin wg dr na 13 marca, życze powodzenia wszystkim i pozdrawiam!
 
Hej dziewczyny widze ze coraz nas wiecej ;-)i zaczynaja sie objawowe szalenstwa heh.Ja dzis bylam na becie ale jeszce wyniku nie mam u mnie mega spanko mnie zlapalo jesc moge nawet wszystko a od kawy mnie odrzucilo dzis wyczytalam ze w poczatkach ciazy pojawia sie w oczach na bialku ulozone z krwinek literki V jesli lewe oko to corka jak prawe syn :tak: co oni to nie wymysla,:-):-):-):-):-):-) ale faktycznie spojrzalam i mam z krwinek literke w ksztalcie V zobaczymy na ile to prawdziwe hehehe.A wy macie? hehehe
 
syn czy córka? lepie powrózyc sobie z obrączki na nitce :-) u mnie sie zgadza i u rodziny i znajomych :D mi wyszlo ze mam miec 3 synów no na razie jeden jesta drugi w drodze :p
 
Czesc dziewczyny to byłby koniec dla mnie tej podróży. Przyrost bety na poziomie 40% mówi wszystko.
Życzę Wam wszystkim POWODZENIA..z całego serca!
Wypatrujcie mnie w kwietniówkach..a już na pewno w majówkach!
 
martoocha bardzo mi przykro ale sie nie poddawaj , trzymam kciuki za to żebyś była kwietniówką ;-)


aspirynka ja "wierze" w chiński kalendarz płci. Każdy komu wyliczyłam w tym kalendarzu płeć sie zgadzała. A ja jako że mam 21 lat to tylko w styczniu mogłam zajść na chłopca a reszta miesięcy na dziewczynke. Chociaż powiem wam szczerze nie mam wymarzonej płci tą którą bym bardziej chciała mieć :-p Obie bym chciała po równo więc co będzie ja bede najszczęsliwsza , najważniejsze żeby dziecko było zdrowe :happy: Mój za to chce z nastawieniem na chłopaka ale jak mówi o dziecku to zawsze w płci żeńskiej wiec ja go nie rozumiem widocznie jemu aż tak też nie zależy na konkretnej płci :-p

Vannessa ale c i zazdroszcze, oczywiscie tak pozytywnie :tak: Też bym chciała być już po wizycie, ale no jeszcze pare dni i bede. Trzymam kciuki za siebei zeby było juz wszystko widać :rofl2:
 
A ja właśnie chciałabym mieć córkę... Czyli jest jakaś nadzieja :happy: za to mój S. na odwrót, na chłopca jest nastawiony. Także przynajmniej jedno z nas dostanie czego chce:-D A tak serio to faktycznie najważniejsze żeby było zdrowe. Niczego więcej nie chcemy.
Martoocha, przykro mi. Również trzymam kciuki za kwiecień!
 
witam :)

martocha bardzo mi przykro :-:)-:)-(powodzenia w kolejnych staraniach.ja juz po usg. i jest pecherzyk ciazowy wielkosciowo miedzy 2-3 tyg. ale lokatora(ki) jeszcze nie widac. za wczesnie. mam sie zglosic za dwa lub 3 tygodnie.licze na to ze ktos tam zamieszka na 9 miesiecy :-) moje piersi najbardziej bola w nocy nie wiem czemu tak.w dzien mniej je czuje.
aspirynka ja mam takie cos w lewym oku :-)

maryla ja dzis weszlam do sklepu z wedlinami i myslalam ze tam padne. nie podeszly mi cos te wszystki zapachy blllleeeeeee
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny!
powiem wam, że super sie was czyta :) nie tylko ja mam zmenczenie i senność i mnóstwo obaw i stresów. Szkoda tylko, że mój mąż dopiero wczoraj uwierzył(po tym jak mu szefowa powiedziała) że moja senność to nie udawanie. Wy tez jesteście tak rozdrażnione? ja bym mojego męża biła wałkiem non stop i tak bez powodu. Tak strasznie mnie irytuje! Biedny a to dopiero początek... :-)
Ja mam wizyte na 20.07, i nie moge sie doczekać aż usłyszę bicie jego serduszka :)
 
Do góry