reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Materac do łóżeczka dla noworodka

Kokosowy jest najzdrowszy, na szkole rodzenia położne sugerowały lateks/kokos, piankę/kokos ale nie ze względu na robaki (bez jaj, gdzie w domu wam się robaki zalęgną) bo musiałybyście w piwnicy to łóżeczko trzymać.. ale ze względu na to że dziecko jak sie zesika to kokos moze nasiąknąć i dobrze jakby był odizolowany. No i myslę, że taki z jonami srebra byłby fajny, antybakteryjny :)
 
reklama
Kokosowy jest najzdrowszy, na szkole rodzenia położne sugerowały lateks/kokos, piankę/kokos ale nie ze względu na robaki (bez jaj, gdzie w domu wam się robaki zalęgną) bo musiałybyście w piwnicy to łóżeczko trzymać.. ale ze względu na to że dziecko jak sie zesika to kokos moze nasiąknąć i dobrze jakby był odizolowany. No i myslę, że taki z jonami srebra byłby fajny, antybakteryjny :)
Wystarczy ze przyniosę ze sklepu materac w którym się zaległy, nawet sprzedawcy o tym mówili, maja na stanie po kilkaset materacy...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam też polecono piankowy, jak na razie wszystko ok. Znajomi mają juz 2 lata i nic się nie dzieje. Są niedrogie i jakby co można wymienić.
 
Mnie też gość w sklepie powiedział, że swoim dzieciom kokos-gryka by nie kupił, bo już im się nie raz robaki z kartonów wysypały jak dostawa przyjeżdżała. Do małego łóżeczka kupiłam sprężynowy z Ikea były wtedy dwa - kupiłam trochę droższy. Byłam bardzo zadowolona. Materac się nie odkształcał i teraz będzie służył drugiemu synkowi. Do większego lozka kupiłam najpierw piankowy i wyrzuciłam go po pół roku po tym jak poszłam raz spać z młodym. Po prostu koszmar. Powygniatane to, no po prostu śmieć. I z taką opinią się spotkałam - pianka Ok - ale trzeba ja wymieniać, zwłaszcza kiedy dziecko jest większe. Po piance kupiłam lateks. No i powiem szczerze - rewelacja. Syn jest alergikiem, a w lateksie roztocza nie zamieszkują. Jeśli chodzi o uczulenie na lateks - to bardzo rzadka przypadłość.
 
Mnie też gość w sklepie powiedział, że swoim dzieciom kokos-gryka by nie kupił, bo już im się nie raz robaki z kartonów wysypały jak dostawa przyjeżdżała. Do małego łóżeczka kupiłam sprężynowy z Ikea były wtedy dwa - kupiłam trochę droższy. Byłam bardzo zadowolona. Materac się nie odkształcał i teraz będzie służył drugiemu synkowi. Do większego lozka kupiłam najpierw piankowy i wyrzuciłam go po pół roku po tym jak poszłam raz spać z młodym. Po prostu koszmar. Powygniatane to, no po prostu śmieć. I z taką opinią się spotkałam - pianka Ok - ale trzeba ja wymieniać, zwłaszcza kiedy dziecko jest większe. Po piance kupiłam lateks. No i powiem szczerze - rewelacja. Syn jest alergikiem, a w lateksie roztocza nie zamieszkują. Jeśli chodzi o uczulenie na lateks - to bardzo rzadka przypadłość.
Popieram ;)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
te robaki to w gryce, kokos jest bezpieczny i utwardza materac, ale mnie najbardziej przypadła pianka wysokoelastyczna z lateksem chyba babyzone firma
 
reklama
Do góry