reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Materac do łóżeczka dla noworodka

Niby lateksowy lepszy, ale nigdzoe nie mogę znaleźć w komplecie na allegro, wszędzie co najwyżej pianka... Jest też termopianka (chyba to samo co pianka termoelastyczna? Czytałam gdzieś, że nie poleca się dla niemowląt, ale w sumie nie wiem czy to prawda). Podoba mi się to łóżeczko z całym zestawem, tylko nie chcę żadnych kokosowych materacy czy z gryki, więc pozostaje chyba tylko pianka... (Najwyżej się wymieni po jakimś czasie. Szkoda, że nie ma lateksowego :(). Oto link:Link do: ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE+MATERAC+POŚCIEL - 11 elementów - co myślicie? Wpadło mi w oko jeszcze to:Link do: ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE OLA+MATERAC+POŚCIEL 11ELEMENTÓW
 
reklama
Lateks jest drogi. Być może dlatego nie ma w kompletach. Ja bym kupiła osobno i tyle

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Katerina1985 - wiem o czym piszesz. Ja tez kupiłam w komplecie tą nieszczęsną piankę, którą wywalałam po pół roku. I kupiłabym wtedy samo łóżeczko i materac lateks, ale łóżko kupiłam trochę szersze - 80cm i nie było lateksu w tym rozmiarze w rozsądnej cenie. Pózniej już musiałam znaleźć bo po nocy z synkiem obiecałam sobie, że nigdy więcej pianki nie kupię, no chyba, że pianka termoelastyczna ale to już ceny czysty kosmos.
 
Do góry