reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

witajcie. ja mieszkam w Ketrzynie-przeprowadzialm sie tu po slubie. wczesniej mieszkalam w Biskupcu i tam chodze do lekarza i tam bede rodzic (w biskupcu mieszka moja mama i dlatego moge pozwolic sobie aby jezdzic hehe) czy sa tutaj jakies mamy z Ketrzyna bo czytalam nie wszystkie posty bo jest ich w tym watku duuuuzo. pozdrawiam wszystie mazurskie mamy :-D
 
reklama
Witam!

Przede wszystkim duży buziak dla Antosia* zdróweczka życzę!:tak: Biedaczek w szpitalu..:-( Mam nadzieję Martuniu że wszystko już wraca do normy i że nie ma już zagrożenia bo naprawdę się wystraszyłam po przeczytaniu Twojego postu. Ty tez 3maj się kochana, synek szybko Ci wyzdrowieje zobaczysz! Buziaczki
informuj na bieżąco co z Antosiem.

grubulku kuruj dzieciaczki, bedzie ok głowa do góry. Musisz być twarda w takich sytuacjach :)

a co z Majulek?? już od nas uciekła?:confused::-( halo halo! odezwij się do nas:tak::-)

witaj nelka! miło nam że do nas dołączyłaś:tak: oczywiście mam nadzieję że bedziesz częściej zaglądała;-) Pozdrawiam!

A teraz troszku napiszę co u nas...
No więc tak: Ja dziś byłam na andrzejkowych zakupach, obkupiłam się ciuszkami:cool2:
Dzwoniła szwagierka do mojego męża... podobno chce się pogodzić, przeprosic itd.. To chyba dobrze no nie!:happy2:
Mężulek coraz mniej pracuje a wiecej zarabia! w końcu firma przynosi zyski:-)
A teraz siedzę i czekam na swój serial.. chłopaki mi pozasypiali.

Miłego wieczorku pozdrawiam!!!!!!


 
Witam Wszystkich....

Witaj Nelka :-) Przede wszystkim gratuluje maleństwa! Grudniowy czy styczniowy synuś będzie? :-) Ja jestem z Olsztyna tzn mam do niego ok 15 km ;-)

Kinga a nie mówiłam że bedzie ok :-)

U nas z katarami już lepiej....

Gdzie są wszyscy?:crazy:

Miłego!
 
Jestem, jestem!
Hania dziś jakaś niedospana i nie miałam czasu nawet na chwilę usiąść :wściekła/y:

Witaj Nelka! Gratuluję bobaska! Synuś czy córciaczek będzie? Byłam kilka razy w Kętrzynie, m.in. na herbatce przy zamku. Mój mąż uwielbia łażenie po bunkrach więc po drodze...
A my skąd jesteśmy? Po kolei:
Ja - Gołap
maarta - Olecko
MADZIA (zaginiona w boju :eek:)- Ełk
Kinga - Iława
Grubelek - już wiesz skąd
Natala! - gdzie ty się kobieto podziewasz????

Grubelku - trzymaj się i nie dawaj choróbskom!

Coś jeszcze miałam napisać ale co?
Kinga- szwagierka wyciąga rękę na zgodę? To dobrze, nie ma nic gorszego niż taka nieciekawa atmosfera w rodzinie. Może zmądrzałą w końcu :confused2:
A imprezka? A imprezka się udała. Goście się najedli, napili i pojechali. Hania była niesamowicie grzeczna :szok: W ogóle nie marudziła. Szalała pod nogami gościom :-D
Parę fotek załączam (niestety zdjęcia z tortem później, bo szwagier mi zapomniał na kompa zrzucić :wściekła/y:).
 
Hania dostała mnóstwo prezentów! M. in. wózek dla lal, lalkę szmacianą, domek dla lal grający, maskotki, taki śmieszny czepek do kąpieli w kształcie hipopotama, grającego i jeżdżącego pieska, ubranka i parę innych bzdetów, które ledwo mi sie już w pokoju mieszczą :-D DO osiemnastki koniec z prezentami ;-):-D
 
Hej

Hania jest śliczna:-) i widac bardzo zadowolona z prezentów:tak: Super że impreza sie udała!;-)

a tutaj wczorajsze zdjęcie mojego synka:happy:


Pozdrawiam!
 
My juz w domku:) wypuścili nas na przepustke pod warunkiem ze bedziemy dojezdzac do szpitala na inhalacje, no i tak robimy. Antos najlepiej sie nie czuje, ale nie goraczkuje, boli go gardełko. Pani Doktor stwierdziła, ze skoro nie dostaje antybiotyku to lepiej go nie trzymac na oddziale bo moze złapac jakaś chorabe wśród tylu chorych dzieci. Mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje.

Super zdjęcia z urodzinek i ile prezentów!!!! Extra! Nineczko jeszcze raz ucałuj małą solenizankę!!:tak:
Grubelku trzymaj sie dzielnie!! Zdróweczka zyczymy!!!
Kinga bedzie bardzo miło jak pogodzicie sie ze Szwagierka.
 
marta ciesze się że z Antosiem już lepiej:happy: teraz już bedzie tylko o wiele lepiej:tak:
A co do mojej szwagierki to hmm... narazie się na nic nie nastawiam zobaczymy za dwa tygodnie( przyjedzie do ilawy) spotkamy sie i pogadamy. Całkiem możliwe że bedzie ok, w końcu świeta tuż tuż... i ur Filipka.

marta ty przycinałaś Antosiowi grzywkę? Bo Filipek już ma dosyć długą i sie zastanawiam czy sama bym mu nie podcieła..
 
reklama
Do góry