My już po kąpieli...Jakub w wannie takiej hihrawy dostał..i po kąpieli również... Może później wkleję focie mojego śmieszka 
Teraz lecę kaszkę robić
Kinga ok jeszcze się zgramy, może na ten poniedziałek ;-)
Magda kciuki zaciskam już dzisiaj... Nie będzie źle zobaczysz...dasz radę!!
Dziusia witaj :-) na szczęście dzisiejszy dzień już się kończy a jutro napewno będziesz miała lepszy dzionek

Teraz lecę kaszkę robić

Kinga ok jeszcze się zgramy, może na ten poniedziałek ;-)
Magda kciuki zaciskam już dzisiaj... Nie będzie źle zobaczysz...dasz radę!!
Dziusia witaj :-) na szczęście dzisiejszy dzień już się kończy a jutro napewno będziesz miała lepszy dzionek

buźka* 

;-)