reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

marta 100 prace zaczynam w tym tygodniu:tak: a co do dziewczynki to tez bym chciała coreczke i nie wiem czy sie z mezem nie postaramy o rodzenstwo dla syna;-):-)

milego dnia!
 
reklama
witajcie dziewczyny!!
My piszemy od teściów...hhehe ale z racji, że jesteśmy tutaj sami z Jakubkiem...wszyscy w pracy, to zaraz pakujemy się w auto i jedziemy do moich rodziców :) tzn do mamy do pracy... Zostawię z nią Jakubka i wyruszam z siostrą na zakupy. Muszę kupić sobie strój na weselę, bo to już za niecałe 2 tygodnie... Wczoraj tak marudziłam mężowi, żeby mi auto zostawił, że rano przy kluczykach pieniądze na paliwo zostawił hehehe No to chyba mu skapnie jakaś koszula :) Jeszcze dzisiaj muszę kupić prezent dla dziewczynki na roczek...ach
A co do córci...śliczne są wasze perełki...ale ja się wyłamię chciałabym drugiego synka :) Ale jeżeli będzie druga dzidzia to najważniesze, żeby zdrowa była...
Teraz was buziakujemy i lecimy bo mamy durzo rzeczy do załatwienia!
 
A co tutaj tak pusto?? Pogoda dopisuje i na BB nikogo... :-)
My tez wczoraj pół dnia na dworzu. Amelka sie wychasała za wsze czasy, dziś idzie do cioci, bo ja jadę wybraćs ukienkę ślubną:-):-):-)
Denerwuję się tym bardzo nie wiem czemu:sorry2:
Lecę się szykować, miłego dzionka
 
natalia koniecznie pochwal się nam nową suknią! :tak::-)
No my teraz też przeważnie na dworze z synem:-) piekna pogoda a dzieci aż się rwą aby wyjść.
Mój Filip bierze kurtke, buty idzie z tym do mnie i mówi: "mama dada.." no i co? idziemy!:tak::-D

pozdrawiam!
miłego dnia
 
hej, jestem styczniową mamą, ale zajrzałam do was na wątek, bo chciałam podpytać mamy z olsztyna - jeśli takie tu są - gdzie robicie zakupy ciuszkowe i inne dla waszych pociech? :happy:
 
Hej Kochane. Jestem wykończona dzisiejszym dniem, ale zarazem bardzo szczęśliwa. Wybrałam taką sukienkę, ale do ślubu jeszcze 5 miesięcy, więc może być inna :-D
 

Załączniki

  • sukienka.JPG
    sukienka.JPG
    33,9 KB · Wyświetleń: 15
natala wygladasz w tej sukni ślicznie! :tak::-)

A my dzisiaj bylismy na spacerze bo ładną mielismy pogodę:happy: oto pare zdjeci Filolka krejzolka ;-)



 
marta.ja twój synek kończy dziś 10 miesięcy
wszystkiego najlepszego dla Kubusia!
jeszcze troche i roczek bedzie!
pozdrawiamy
 
Kinga dziękuję w imieniu Jakubcia... Ten vczas leci tak szybko...
Natalko sliczna suknia...
U nas pomalutku...wczoraj mieliśmy gości a dzisiaj my w gościnę jedziemy :)
Ostatnie zakupki się nam udały a w szczególności mi :) Dzisiaj bylam u fryzjera...No i Jakubciowi przyszedł jego rowerek :) hehe fantastycznie jeździ!!
 
reklama
Witajcie dziewczyny! Trochę mnie nie było ale zalatana byłam i nie miałam czasu spokojnie usiąść.
Natala -śliczności! Moja suknia dalej wisi w komisie i nikt jej nie chce :-:)-p Z tego wniosek, że albo ja mam gust spaczony i jest paskudna albo już nie wiem co - 2 lata minęły a ona dalej wisi ;-) Ale z ciebie chudzinka!

Fiolek krejzolek super! Śliczności chłopak!

Pandorax - witaj ale ja niestety nie z Olsztyna to nie pomogę.

U nas szaleństwo - posadzki w piwnicy wylane, kupiona terakota do kuchni i wiatrołapu a na majowe jedziemy do Białego po całą resztę. A szczęśliwa jestem, że nie wiem chociaż jeszcze mnóstwo roboty przed nami :-D :-)
Jutro idę do lekarza, bo jeszcze nie byłam z tymi swoimi bólami brzucha - ciekawe co wymyśli :dry:
Hania zdrowa a rozrabia jak pieron jakiś :baffled: Muszę jej walnąć sesję. Przyjechał rowerek - fajny i solidnie zrobiony.
martaja - czekam na fotkę nowej fryzury :tak:
 
Do góry