reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Witam laseczki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kurcze ostatnio w związku ze ślubem mam tylee pracy że ho ho :szok: do tego dochodzi piękna pogoda ( co oczywiście jest duuużym plusem ) ale 3 godziny bite spędzam na dworzu z małą. Także czas naprawde jakos zaczął mi przyspieszać ostatnio bardzo moocno :baffled:. A do tego stres ślubno-chrzestny ale co Was bedę zanudzać:blink:. Kurcze ominęło mnie świeto Jakubka ale mimo że tak późno z całego serduszka ciocia Monia składa najszczersze żyżenia i wieeeeeelkie gratki dla Jakubka z okazji 10 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Natala Ty zrozumiesz mój stres najbardziej bo dziewczyny wszystki po. Tez Ci sie udziela:rofl2: Chociaz macie jeszcze troszke czasu do uroczystości. Suknia przesłodka wyglądasz jak księzniczka nic nie zmieniaj!!!!!!!!!! BOOOSKO

Nineczko czekamy na sesje Haniuli i rowerka :tak: KONIECZNIE

Kinguś fotki jak zwykle przecudne - fotogeniczny ten Wasz synuś nie ma co :tak:

pandorax ja jestem z Olsztyna i zakupy dla maluszka kupuje w hutrowni MALUSZEK naprzeciwko Domu Handlowego Gracja. Tam jest suuper miła obsługa i ceny dośc przystępne.

Grubelku a co u Was????????????????

Spadam ciotki mała własnie zasneła a my zmykamy z meżem na grilowe party na balkonie - korzystając z okazji. Miłego wieczorku papaśki

ps szybciutka fota mojego szkraba :-)

 
Kinga ale masz pociesznego synkaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Filmik the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nAPRAWDE pierwsza klasa !!!!!!!! Poprosimy o wiecej :-):-):-):-) ale sie uśmiałam - super te nasze dzieci :tak::tak:
 
Hejka lasencje :-)

Dziękuję wszystkim za komplementy :))

Nineczko ja jak zwykle zazdroszczę budowy domu i przyłączam się do prośby o sesję zdjęciową Hanulki :laugh2:

Kinga zdjęcia po prostu obłędne :-D A z filmiku nieźle się uśmiałam, Amelka też, wołała - Mamo! Patrz! Dzidzi myj myj :happy::happy:

Tak Kucia ja też juz przemyśluję jak to będzie na tym slubie , chociaż to jeszcze tyle czasu. Neluszka coraz piękniejsza! :tak: Ty się nie zamartwiaj, wszystko będzie super, zobaczysz. ;-)


U nas jakoś leci, Amelka znowu chora. Nie wiem juz co robić. Non stop przyczepiaja się do niej paskudne choróbska. Tym razem to zapalenie jamy ustnej, poszłam w końcu prywatnie do lekarza i mam nadzieję, że nie pójdzie to na marne i w końcu będzie zdrowa. Mój Rafał przyjeżdża na weekend majowy i już się nie mogę doczekać :-D:-D:-D Wtedy też zrobimy Meluni urodzinki.
 

Załączniki

  • DSCF1942.JPG
    DSCF1942.JPG
    57,8 KB · Wyświetleń: 5
Hejka! Wpadam na chwilke, cały czas duużo pracuje a dzisiaj Antka urodziny wyprawiam, co prawda 2 latka jutro konczy! a w niedziele do wawy jade bo szwagierka urodziła dizisaj córeczke, 4300 ważyła hehe:-) Pozdrawiam!
 
kucia,natala ciesze sie że filmik wam sie podobał i ze sie pośmiałyscie hehe on jest smieszny na maksa:-)
natala zdrówka dla córeczki życzę! fajnie że mężus przyjedzie na pewno sie cieszysz:-)bedzie radosc w domu:tak:
marta100 udanej imprezy urodzinowej!!!!! Antos juz 2latka konczy ojejj:-) ja z życzeniami poczekam do jutra!;-):tak:

a ja dzis oczywiscie na dworze jak zwykle z synem, spacer i bieganie za czpiotem po parku hehe:-D
Filus śpi a ja juz obiad przygotowałam, czekam na męża:happy:
 
SIEMANKOOOOOOOOO

aLE dzisiaj przecudna pogoda oj ślicznie w Olsztynie. Całe 3 godz spedzilismy z Neluszką na podwórku. Wprawdzie spacery ostatnio wygladaja tak że taszcze wózek a mała wisi mi na rekach bo coraz częściej beczy w pozycji leŻącej ale pogoda była boooooska . Dopiero jak dałam jej jaśka pod plecki na 15min był spokój. Dziewczyny wiem że to za szybko ale prosze napiszcie od którego miesiąca używałyście spacerówki :baffled::baffled::baffled: A kiedy mniej wiecej wasze maluchy zaczeły siadać. :baffled::baffled::baffled: Bede z góry wdzieczna za opnie. Jak pamietacie - tez miałyście problemy z maleństwami w gondolach ? też już pod koniec był ryk ? Może ja coś źle robie:szok::szok::szok:

Maarta oczywiście ja tez zycze Wam udanej imprezki i oczywiście życzonka bedą jutro!!!!!!! a i oczywiście pozdrowienia dla szwagierki WITAMY W GRONIE MAM:laugh2:

Natala mam nadzieje że lekarz pomoże Amelce. Swoją droga to przesada że trzeba chodzic do lekarzy prywatnych z dziecmi jak mamy państwową służbę zdrowia.... ale to juz temat na inną dyskusje:sorry2::sorry2:

Grubelku a co u Ciebie ? Dawno się nie odzywałaś.

Uciekam kochane jutro jedziemy na cały dzień do tesciów do Brodnicy z małą na grila i obgadac sprawy organizacyjne jeżeli chodzi o ślub. Buziam i do juterka



 
reklama
kucia ja w spacerówce zaczełam sadzac Filipka jak miał 9miesięcy. Siedział sztywno mając 7miesięcy. Ja nie miałam problemu z Filolkiem w gondoli wsio było ok.
ok lece robic mleko
wieczorem bede to jeszcze cosik napisze i moze ci cos poradzę;-)

Zlazłam sie bo drugi raz byłam z synem na dworze. U nas tez slicznie ciepło i słonecznie. CUUUDNIE:-)
 
Do góry