reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

i jest coś fajnego?
tv pomaga w samotności to fakt :tak:

choć my nie mamy telewizora już od ośmiu lat! - qrcze aż się przeraziłam jak policzyłam :szok:
na początku jak się przeprowadzilismy "na swoje" ;-) tv nie mieliśmy i nim kupiliśmy to się odzwyczailiśmy :happy:

lecz jak widać substytut musi być :-) - siedzę ciągle w necie :-D
 
reklama
choć my nie mamy telewizora już od ośmiu lat! - qrcze aż się przeraziłam jak policzyłam :szok:
na początku jak się przeprowadzilismy "na swoje" ;-) tv nie mieliśmy i nim kupiliśmy to się odzwyczailiśmy :happy:
wow to mnie zakoczyłas!:-)
niezle... ja to w ciagu dnia tv prawie wcale nie oglądam bo mam duzo roboty, ale wieczorkiem to sobie nie wyobrazam siedziec i nie obejzec jakiegos dobrego filmu:tak:
No oglądam horrory bo je uwielbiam;-) nie ma sie co bać to tylko świetny film.
A w necie tez fajnie posiedziec racja
ja tez lubie

A co u reszty dziewczyn? halo co sie nie odzywacie bo wam nakopie na du.. !:wściekła/y::-D
 
wow to mnie zakoczyłas!:-)
niezle... ja to w ciagu dnia tv prawie wcale nie oglądam bo mam duzo roboty, ale wieczorkiem to sobie nie wyobrazam siedziec i nie obejzec jakiegos dobrego filmu:tak:
No oglądam horrory bo je uwielbiam;-) nie ma sie co bać to tylko świetny film.
A w necie tez fajnie posiedziec racja
ja tez lubie

A co u reszty dziewczyn? halo co sie nie odzywacie bo wam nakopie na du.. !:wściekła/y::-D

nooo gdzie reszta? :rofl2:

i ja uwielbiam filmów oglądanie:happy: stąd też kupiliśmy sobie rzutnik i wydajemy dość regularnie kasę w wypożyczalni filmów:-D
 
No witam cieplutkooooooo i wieczornie !!!!!!!!!!!!!

Kurcze duzo dzisiaj spraw miałam na głowie :szok: dopiero teraz usiadłam sobie z mężulkiem i pije browarka. Mała usneła - ostatnio strasznie grymasi - pewnie zęby daja o sobie powolutku znać. Byłam dzisiaj u fryzjera i załatwiłam ustrojenie samochodu także powoli zbliżamy sie do finałuuuuuuuuuuuu NIE POWIEM ZE POMAŁU. Co do planów majowych zsotajemy w domku z Neluszką . Jak na razie zero planów. Spadam bo mąż chce mnie podsiąśc z komputera :laugh2::laugh2::laugh2: jutro się odezwe i tak na szybkiego focia Neluszki w sukience do chrztu :-D miłego wieczorku do jutrA

 
Hej Gaduły :-)
Kucia jaka piękna sukienusia :happy::happy::happy: Po prostu się zakochałam ;-)

Izakasia masz fajną córcię. Widać, że zuch z niej dziewczynka. :rofl2::rofl2:

Kinga
jesteś takim samym "horroromaniakiem" jak mój Rafał. Jak on zaczyna taki film oglądać to ja już muszę spać, bo później "chodzą" za mną wszędzie zjawy i strach iść do kibelka :-D:-D:-D

Rafał już w drodze do domu, będzie około 4-5 rano. Już nie mogę się doczekać :laugh2:
 
natalia fajnie ze sie odezwalas!
jak tam córunia? :happy:
a no widzisz jak to jest z tymi horrorami :-p

Dzis zrobiłam sobie świeżą foteczkę. W przyszłym tygodniu ide farbować włosy na czekolade:tak: ciekawe...
 
Ja juz nie nadążam z Tobą Kobieto z tymi włosami :laugh2: Ciągle coś z nimi robisz :laugh2: To skracanie to farbowanie... :rofl2::rofl2:

Amelka dziś miała dzień pełen wrażeń, bo byłyśmy u mojego wujostwa na rocznicy ślubu. Było sporo dzieci, a ona oczywiście musiała być w centrum zainteresowania gwiazda mała :-) Padła po 20 jak zaczarowana hihi

Kupiłam jej na imprezkę urodzinkową pięne białe leginski z koroneczką i spódniczkę :-p Buciki juz kupiłam tydzień temu. musze jeszcze pomyslec nad bluzeczka zeby pasowala GIRL2GIRL folk, hafty, boski fason SZAŁOWA!!!! (351545252) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry