reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Kucia!
Żyjcie miłością, niech Łaska Boska,
pomyślną dolą na dom Wasz spływa,
nie znajcie nigdy, co smutek, troska,
niech przyszłość Wasza, będzie szczęśliwa!

slub2.gif


Niech ten dzień będzie taki jaki sobie wymarzyłaś! Duuużo szczęścia!


P.S. Oczywiście liczymy na zdjęcia ;-)

 
hej Kochane :-):-)
Piękna pogoda, zaraz wyruszamy na lody :tak::tak:

Ciekawe jak tam Kucia i Neluszka. Pewnie wykończone i szczęśliwe ;-);-)

Miłego dzionka.
Tysiąc buziaczków dla waszych pociech
 
czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!
No u nas tez sliczna pogoda:-) korzystamy ile sie da. Bylismy dzis na spacerze z tesciami i zaraz znowu wychodzimy z synem:-)
Miłej niedzieli zyczymy!

kucia jak tam u was? szczesliwa po weselu? pewnie tak!:tak: odezwij sie koniecznie i fotki pokaż nam!

buziaki!
 
Kinga - cudne fotki!
A my dziś byliśmy na mostach w Stańczykach. Mój małżonek oczywiście zapomniał zabrać aparatu a obiecuję sobie, że więcej tam nie pojadę. Parking - 3 zl, wejście - 2zl. Kupa gruzu niedługo z tych mostów zostanie - a remontują tylko barierki. Coraz większa lipa :no: Nic się już tam nie dzieje. Za godzinkę siadam przed serialami a małża wyganiam na spacerek z córcią, w końcu prawie jej nie widuje, więc niech zacieśnia więzi :-p;-). Hania odsypia wycieczkę i obiadek (pierwszy raz w życiu włomotała całego kotleta mielonego i ziemniaki - porcja jak dla mnie hehe) a ja mam chwilę na bb ale tu takie puchy :szok:
 
A my dopiero co wrócilismy z drugiego spaceru, zlazlam sie jak cholera i zjarałam az boli:baffled: no ale było fajnie:-) Filip to chyba zaraz jak go wykąpiemy i zje do padnie na klate heh :-D

nineczko no fajnie ze sobie razem pobyliscie:happy: a jasne niech tatus pobedzie z córcią! Hania sie nachodziła to i apetycik miała spory:tak:

miłego wieczorku!

A co z resztą dziewczyn????????????
 
WITAM KOCHANIUTKIE WSZYSTKIE MOCNOOOOOOOO:-):-):-)

Kurcze na poczatku chciałysmy z Neluszką i z Kubutkiem podziekowac za przecudne życzenia i pamieć laski;-)
No tak my juz po:rofl2:.

Wrażenia - kochane mam miliard myśli na minute - ale powiem jedno nie taki diabeł straszny jak się go maluje. Ku mojemu zdziwieniu wchodząc do kościoła strach minął jak by mi ktoś odjął 10 kg strachu wszystko puściło ALE TO CO PRZEŻYŁAM PRZED w tym samym dniu ile nerwów lęków- to moje:-D. Neluszka dawała czadu na chrzcinach popłakała ale moge z cała pewnością powiedzieć BYŁO TO NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU. I teraz wiem co maiałyście na myśli chcąc to powtórzyć. Wybawiłam się za wszystkie czasy ale buty suuper nic nie obcierały za to zakwasy mam megaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!
Musze uciekać laski rodzice sa u nas do wtroku musze się nimi nacieszyć. Dziekuje za zyczenia jeszcze raz. I szybciutka fotka jutro beda pozostałe. Buźźźźźźźźźźźźźźka dla Was. Wieczorkiem może zajrze do Was jak czas pozwoli.

 
reklama
kucia wyglądałaś ślicznie!!!!!!!!!! :tak: :-) BOSKO!
no ale czemu tylko jedno zdjecie co?:wściekła/y::-p koniecznie wiecej nam pokaż! :tak:
jestem ciekawa tez jak córcia wyglądała!:tak:
buziaki

A ja po fryzjerze
w koncu hery pofarbowane.. :happy:


pozdrawiam!
 
Do góry