reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

siemkaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kinguś wybacz kochana pomyłke. Ja to zawsze cos klepne a jeszcze teraz nie trudno o gafe bo krece sie jak neptyk niewyspana hihihi i co róż kogoś myle oj gapka ze mnie :tak:. Lece kochane bo na 16ta do pracy musze nacieszuc się moim skarbem.



 
reklama






A my dzis wieczorkiem na plaże pojechalismy, pogoda sliczna:)

kucia powtarzam: śliczne zdjecia pieknie wyglądalaas:)) o i córcia jest jak fajnie:))
 
co u was dziewczyny???
no i znowu cisza no :dry: nakopac wam mam?!:-p

co z MADZIĄ? i MARTAJA? i resztą no...

U nas oki doki. Robie obiad i czekamy na starego. A potem pewnie gdzies razem ruszymy!

pozdrowionka i buziaki :-)
 
Witajcie Kochane..................
Mam ostatnio doła jak stodoła.......................:-:)-:)-(
Nie wiem sama co mi jest.
.......................
 
hej!
ja wczoraj sobie podrinkowałam z dziewczynami:-) wesoło było.
Dzis sobota trzeba dom sprzątnąć ale jak narazie mi sie nie chce bo ładuję akumulatorki;-):-pheh

natalka
a co sie dzieje?? cos sie stało czy tak poprostu masz doła hm

miłego weekendu!!!
 
Hej!! Natala głowa do góry!! Mnie czasami tez takie dni dopadaja ze ciagle tylko ryczec sie chce:-(
Ja przepraszam za zadkie zaglądanie ale jakos z czasem krucho, poza tym piękna pogoda ech.... całe dnie bym tylko na podwórku siedziała.
Super autko Kinga a Filipek jaki juz dorosły hehehe!
 
Natala - łączę się w bólu :-( Też mam doła jak wielki kanion :wściekła/y: Mój szanowny małżonek potrafi zaleźć za skórę. Wygoniłam na spacer z małą i mam czas na samotne posmęcenie...

Wczoraj wieczorem wróziłyśmy z Białego. ząbek zatruty i 2 czerwca z powrotem jazda na leczenie :baffled: Ale nie boli, dostałam też antybiotyk na trudno wyżynające się ósemki. Ścięłam włosy ale to nic nie dało, bo nadal wyglądam jak wypłosz, w ogóle mam dziś taki dzień, że głowa boli, jestem gruba i w ogóle fe...
Nie męczę więc i idę się nad sobą litować do wyrka :-p Miłego dnia!
 
reklama
Siemeczka laski!!!!!

No kochane co za doły?????? Pomyslcie sobie kochane że mamy fajniutkie dzieciaczki, mężowie czasami potrafią w dac w kość ale to normalka taki gatunek. Głowa do góry kochane jak by się dobrze skupic troszke plusów jest żeby uzbierać pozytywny nastój. I pogoda bedzie coraz piekniejszaaaaaaaaaa........:-) słońce, niebieścoiutkie niebo, faceci w stringach ;-) i tak dalej....... także głowa do góry :-D:nerd::nerd::nerd:
 
Do góry