reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Aguska dziękuję w imieniu Jakubka!

Ale dzisiaj pogoda...ja musiałam redbullami się podratować :) Byłam też z rodzinką kupić maluchom kalosze więc w domu byłą frajda szczególnie ze strony Majki :)
 
hej

Wpadlam na chwilke jutro o 9 mamy samolot ufff nie wiem jak ja to zniose nie wiem jak Lenuska zniesie podroz nic przekonamy sie jutro

Swietujacym imieniny urodziny wszystkiego najlepszego

Milego dnia!!!
 
Witajcie dziewczyny!

Piszę do was z ogromną prośbą!
Biorę udział w konkursie fotograficznym i potrzebuję waszych głosów lecz niestety głosować można tylko i wyłącznie poprzez wysłanie smsa o treści GI. FWW. 6 na numer 7148 koszt smsa to 1,23zł.
Bardzo proszę choć o jeden głosik
yes2.gif



Pozdrawiam!
 
hej wpadam sie zameldować
dwa dni temu wróciłam z małym z Elbląga fajnie nawet było choć pogoda początkowo nie była zbyt superowa:sorry:
witam nową mamę ja też mam synka Bartusia;-):-D
a co tam u was kobitki?
ania pewnie na urlopie szaleje
 
Witajcie!

Wpadam na chwilę podzielić się z wami nowiną iż WYGRAŁAM KONKURS FOTOGRAFICZNY :happy:
Dostałam potwierdzenie na maila.We wtorek idę odebrać nagrodę.
Wszystkim tym którzy oddali na mnie głosy BARDZO DZIĘKUJĘ :tak::-)

Ja się urlopuję,jest na prawdę wspaniale :-D
Pozdrawiam was i życzę wszystkim miłego dnia!


Aguśka fajnie że dzień w Elblągu udany:)
Aniu witaj!rozgość się na mazurskich mamach:)
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka super!!!!!!!!!!!!a cóż wygrałaś?Udanego wypoczynku;-)
A ja byłam 1,5 tygodnia w Elblągu;-)A dziś do mnie do płocka mama przyjeżdża z bratem:tak: bo później to nie wiadomo kiedy będziemy mieli okazje sie zobaczyć
 
Witajcie ;) dawno tu nie zaglądałam, jak Wasze maluszki ?:) Bo u nas codziennie coś nowego, Radek ma już pierwszego ząbka a teraz idzie drugi ;) Podejmuje też próby przygotowania do raczkowania, więc pewnie szybko mi zacznie uciekać ;D I już chce siedzieć ..
 
reklama
Witajcie!
Coś wątek znowu ucichł...ale są to jego naturalne etapy hehe
Agnieszka gratuluję wygranej!! Udanego urlopu!
Ania witaj!!
Bakalia witaj!
Aguska jak gościnka się udała?


Ja ostatnio siedziałam pod stertą różnych papierzysk... Do tego miałam (w zasadzie dalej mam) szkolenie kończące się 31 lipca egzaminem... Mam nadzieję, że w sierpniu wiele moich spraw się rozstrzygnie i moje "wakacje" się skończą :)
Przeżyłam też urodzinki Majusi... Więc kolejne dopiero za rok. Dobrze, że moje dzieci mają urodzinki jedno po drugim :)
A co u was i waszych maluszków?
 
Do góry