reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mega okazje-promocje ;-)

A ja dzisiaj dostalam paczke z gerber-nestle-boboftrut.
Byl sloiczek marchewka z jablkiem, soczek marczewkowo-jablkowy, probka kaszki, CAŁE mleko Nann 2R . Super,tylko mleko jest po 6 miesiacu a ma waznosc do 06.2010r:angry:

A na Hipp musze sie zarejestrowac bo nie pamietam czy wypelnialam na to w szpitalu.

A tak pozatym to jak sie Zuzia urodzila to tez wypelnialam te kartki w szpitalu i do dzis do mnie dzwonia w sprawach promocyjnym, nie tylko z tych co wypelnialam ale fundusze oszczednosciowe, nawet przedszkole jezykowe, na bank maja od nich moje dane bo tylko tam podalam tel domowy a on jest zarejesrowany na babcie i nigdzie nie ma mojego nazwiska tam. Raz mi wkrecala ze 5 lat temu bralam udzial w jakims konkursie gdzie kilkakrotnie dzwonilam i jak jej tlumaczylam ze kilka lat temu to nawet nie mialam na nazwisko tak jak teraz mnie poprosila do telefonu to sie jeszcze ze mna klucila:-D
 
reklama
rejstrowalam sie tam, ale ni mi nie przyslali.....za to odebralam dzis bounty pack...byly 2 sliczki, pojemniczek z owocami, 2 probki kaszek, lyzeczka, probka comfortu, persil...chyba tyle


co do promocji...... willkinsons- pampki ''simply dry'' 2 paczki za £10...wiec warto.....
 
My wczoraj dostalismy paczuszke z Hippa: sloiczek jabuszek, saszetke z herbatka, z kaszka i probke kremu do twarzy, oraz kupony do Rossmana wazne do konca marca na odbior jeszcze jednej takiej paczuszki i kupno innych produktow. A ja nie rejestrowalam sie na stronie Hippa. Tylko w szpitalu wypelnialam ankiete i dostalam blekitny kartonik.
 
A ja jeszcze nic nie dostałam.Tnz od tego tygodnia nie mieszkam u siebie więc może cos przyszło tylko,że ja o tym nie wiem....
Wszedzie sie rejestrowałam ale poki co nic nie dostałam...
 
a ja dostałam ale napisałam o tym na innym watku :) ale tylko przesyłka reklamowa przyszła i było mleko tzn próbka po 6 miesiącu i ulotki...wczoraj zarejstrowałam sie u nich na stronie zobaczyny co przyjdzie i czy w ogóle...
 
reklama
Do góry