reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych pociech :)

A Tomek dalej odmawia zupek:no: Ale zauważyłam ze ostatnio zakupiłam mu tylko takie gdzie był dodany koperek..muszę znów kupić taką najprostszą i zobaczę może mu po prostu ten zmak nie pasuje:eek:
 
reklama
AGA - byc moze rzeczywiscie mu ten koperek nie podszedl ,daj znac czy taka zwykla mu posmakowala bo sama ciekawa jestem !


a my mamy sukces :)

filip posmakowal wkoncu w owocach :) zasuwa po 2 sloiczki dziennie :) jedna daje z jogurtem ,drugie daje z kleikiem ryzowym lub mlekiem :)

zupy zasuwamy jeden sloik dziennie 190g :) reszta mleczko!
 
Ostatnia edycja:
a moja agatka ostatnio zasmakowala w babydreamach z rossmana!!! normalnie 3/4 sloiczka na obiad /ale to te 190g/ a jak by dac wiecej to tez zje!! tyle ze ona 5 posilkow na dzien wiec trza dawac jak chce jesc ... chce sie jeszcze w srode do pani doktor umowic zeby zwazyc malucha i zobaczyc czy wsio ok ... bo jak wroce do pracy to juz czasu nie bedzie na tyle ...
 
a moja agatka ostatnio zasmakowala w babydreamach z rossmana!!! normalnie 3/4 sloiczka na obiad /ale to te 190g/ a jak by dac wiecej to tez zje!! tyle ze ona 5 posilkow na dzien wiec trza dawac jak chce jesc ... chce sie jeszcze w srode do pani doktor umowic zeby zwazyc malucha i zobaczyc czy wsio ok ... bo jak wroce do pracy to juz czasu nie bedzie na tyle ...
a kurcze musze i ja je sprobowac bo jeszcze nie dawalam tych Filipowi !
tak lecimy na Hippie ,Bobovicie, Gerberze no i na tych co z Wloch i Niemiec poprzywozili - ale juz mamy braki kurde a szkoda!
 
a kurcze musze i ja je sprobowac bo jeszcze nie dawalam tych Filipowi !
tak lecimy na Hippie ,Bobovicie, Gerberze no i na tych co z Wloch i Niemiec poprzywozili - ale juz mamy braki kurde a szkoda!

a balas sie czy im nie minie data waznosci :)

a co do rossmanowych - sa pyszne /imho lepsze niz hippy i bobovity/ i co wazniejsze tansze !!! za duzy sloik 3zl z hakiem ostatnio placilam !!
 
Mea no ja właśnie też te z Rossmana kupiłam ..ipluł dalej niż widział!
Dziś wysłałam A do sklepu..były tylko jarzynki z szynką gerbera..całkiem bez smaku..tak jak jarzynowa którą ostatnio wcinał..i co.....dalej pluł..jak już go 3 raz dzwigło to zrezygnowałam:no::no::no:
Ale najlepsze jest to że owoce je bez niczego..jakbym mu dała cały duży słoik to też by zjadł:szok:
A już dziś go porządnie przegłodziłam przed obiadkiem..i nic:no:
 
U nas drobna wysypka, podejrzewam gluten. Ekspozycję rozpoczęłam 1 słoiczkiem na tydzień, ale ostatnio pediatra mi powiedziała, że powinnam małą dawkę dawać codziennie, rozłożyłam słoiczek na 3 dni i mamy wysypkę, myślę efekt glutenu. Tak więc odstawiam i wrócę najwcześniej za tydzień.
 
a balas sie czy im nie minie data waznosci :)

a co do rossmanowych - sa pyszne /imho lepsze niz hippy i bobovity/ i co wazniejsze tansze !!! za duzy sloik 3zl z hakiem ostatnio placilam !!

NO ja sproboje na pewno ,tym bardziej ze Filip wpierdziela wszystkie -powaznie jeszcze chyba niczym mi nie pluł!a cena super - tescie wlasnie ostatnio przywiezli 6 paki 190ml i tam wychodzili 2.9 zl za sloiczek - bylam w szoku ze tam takie tanie ! NO nic posle mojego jak bedzie we wroclawiu co by zakupil i sprawdzimy !



U nas drobna wysypka, podejrzewam gluten. Ekspozycję rozpoczęłam 1 słoiczkiem na tydzień, ale ostatnio pediatra mi powiedziała, że powinnam małą dawkę dawać codziennie, rozłożyłam słoiczek na 3 dni i mamy wysypkę, myślę efekt glutenu. Tak więc odstawiam i wrócę najwcześniej za tydzień.
a jak ta wysypka wyglada? i gdzie mu wyskoczyla - na buzce?
 
reklama
Dziewczyny a mięsko z gołębia mogę już dodać do zupki? Bo dostałam od teścia 6 gołebi i tak myślałam..nam ugotuję z nich zupkę..a Tomkowi dam mięsko co?
 
Do góry